Nowa seria efektów od Strymona - Oto Next Generation

Nowa seria efektów od Strymona - Oto Next Generation

1 lipca 2022, 10:00
Producent: Strymon

Next Generation to nowa seria efektów od Strymona, oferująca zmodernizowane wersje absolutnych klasyków. Większa moc przerobowa DSP, ulepszone algorytmy, a wszystko to przy rozmiarach i funkcjonalności, które zdobyły serca gitarzystów na całym świecie. 

 

 

Next Generation to nowa seria efektów od Strymona, oferująca ulepszone wersje tak kultowych modeli, jak Blue Sky, Flint, El Capistan, Lex, Deco czy Dig. Sercem tych modeli jest czip ARM DSP, zapewniający większą moc obliczeniową, a także nowe algorytmy. Wejście USB-C pozwala z kolei na łączność MIDI oraz kontrolę parametrów za pomocą komputera. Pełna łączność MIDI pozwala kontrolować każdy parametr urządzenia oraz zapisywać brzmienie do jednego z 300 presetów

 

[img:1]

 

Nowa seria wyposażona została w zmodernizowaną sekcję wejściową (external input switch) pozwalający na wybór między mono a TRS Stereo oraz w pełni analogowy układ JFET na wejściu polepszający zakres dynamiki i reakcji. Poza wspominanymi wcześniej ulepszonymi algorytmami część modeli wyposażona została w dodatkowe potencjometry do kontroli parametrów. 

 

[img:3]

[img:2]
 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gitara

Ruf Guitars - Wiatr innowacji wprost z Polski!
Więcej wiadomości