NUX MG-400 - Prawdopodobnie najlepszy budżetowy procesor

NUX MG-400 - Prawdopodobnie najlepszy budżetowy procesor

28 września 2022, 10:00
Producent: NUX

NUX idzie za ciosem – po doskonale przyjętym procesorze MG300 rynek podbija jego większy brat, MG400. Biorąc pod uwagę cenę oraz gabaryty, urządzenie to jest prawdopodobnie najbardziej opłacalnym zakupem w tym segmencie efektów.

 

 

NUX MG-400 zawiera 2 wydajne układy DSP dla algorytmu modelowania wzmacniacza White-Box (TS/AC-HD) o wysokiej rozdzielczości i efektów post-Image. Od czasu premiery MG-300 ludzie byli zachwyceni dźwiękiem i grywalnością, nie wspominając o łatwych w użyciu pokrętłach tonów i intuicyjnym interfejsie. 

Teraz MG-400 opiera się na zestawie funkcji znanym z MG-300, ruchomych blokach sygnałowych, 12 gniazdach IR COLLECTION, elastycznym bloku P.L. z konfiguracją parametrów MIN i MAX, bogatym MENU SYSTEMOWYM i fizycznym pokrętle głośności MASTER. MG-400 stanowi teraz najlepszy gitarowy modeler w swoim przedziale cenowym.

 

[img:2]

 

W MG-400 mamy do czynienia z tym samym algorytmem modelowania wzmacniacza co w MG-300.Dla łatwego tworzenia brzmienia algorytm modelowania wzmacniacza White-Box i Pre-Efx zapewnia realistyczną grywalność i niepowtarzalną charakterystykę sygnału analogowego.

 

[img:1]

 

Koncepcja „chaos czyni piękno” doskonale pasuje do obwodu analogowego. Kiedy kręcisz pokrętłem wpływasz nie tylko na pojedynczy aspekt brzmienia lecz także na inne parametry. Dla liniowego systemu cyfrowego każdy parametr jest niezależny. Algorytm White-Box oferuje informacje zwrotne w czasie rzeczywistym, dostarczając natychmiastową reakcję. NUX TS/AC-HD odtwarza tę samą grywalność, którą większość gitarzystów pragnie posiadać w swoim wzmacniaczu lampowym.

 

[img:3]

 

do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gitara

Zoom MultiStomp MS-60B+ - łakomy kąsek dla basistów
Więcej wiadomości