Aurelius - Współczesna wersja klasyki od EarthQuaker Devices

Aurelius - Współczesna wersja klasyki od EarthQuaker Devices

20 kwietnia 2023, 10:00
Producent: EarthQuaker Devices

Bycie gitarzystą w 2023 ma wiele plusów. Coraz więcej producentów wypuszcza na rynek produkty, wzorowane na absolutnej gitarowej klasyce, ale pozbawione wad tych często przedpotopowych sprzętów. Nie inaczej jest z Aurelius od EartQuaker, efekcie modulacyjnym, wzorowanym na legendarnym Bossie CE-1 Chorus.

 

 

EarthQuaker Devices Aurelius tri-vioce chorus jest efektem modulacyjnym, wzorowanym na słynnym modelu Boss CE-1 Chorus, wzbogaconym o funkcje vibrato oraz rotary. Bossowski pierwowzór, kochany za swoje niepowtarzalne brzmienie, posiadał szereg wad, takich jak duża ilość szumów własnych czy też sekcja wejścia dostosowana do sygnału o poziomie liniowym a nie koniecznie do gitary. Stwarzało to szereg problemów, których Aurelius jest pozbawiony.

 

[img:2]

 

Jak już wspomnieliśmy na początku, jest to efekt modulacyjny, gdzie oprócz chorusa, znajdziemy funkcję vibrato oraz rotary (tryb pracy przełączany mini-switchem). Ponadto, cyfrowa architektura Aureliusa pozwoliła też na zmieszczenie przełącznika, pozwalającego wybierać między sześcioma presetami.  

 

[img:3]
 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gitara

Zoom MultiStomp MS-60B+ - łakomy kąsek dla basistów
Więcej wiadomości