HeadRush CORE - Multiefekt, modeler i procesor wokalny w jednym

HeadRush CORE - Multiefekt, modeler i procesor wokalny w jednym

26 września 2023, 17:00
Producent: HeadRush
Dystrybucja: Audiostacja

HeadRush przedstawia innowacyjny multiefekt gitarowy, modeler i procesor wokalny w jednym urządzeniu - HeadRush Core. Ten zaawansowany sprzęt zawiera obszerną kolekcję autentycznych i reaktywnych emulacji efektów gitarowych, wzmacniaczy, kolumn i mikrofonów. Dla wokalistów, którzy potrzebują kompletnego procesora wokalnego, urządzenie oferuje pełen zestaw efektów wokalnych, w tym popularny Antares Auto-Tune oraz doskonały looper, uważany za najlepszy w swojej klasie.

 

 

Procesor wyposażony jest w funkcję klonowania HeadRush Amp Cloner, która pozwala na znaczne rozszerzenie wbudowanej biblioteki wzmacniaczy i efektów przy użyciu prawdziwego sprzętu. HeadRush Amp Cloner precyzyjnie oddaje brzmienie, dynamikę i, co najważniejsze, odczucie gry ulubionych wzmacniaczy, przedwzmacniaczy, efektów distortion, overdrive, a nawet fuzzów.

 

[img:1]

 

Sercem HeadRusha Core jest 7-calowy wyświetlacz dotykowy. Wystarczy dosłownie dotknąć, przesunąć palcem i przeciągać/upuszczać, aby natychmiast tworzyć zestawy gitarowe, basowe i wokalne z niesamowitą szybkością i dokładnością.

 

[img:4]

 

Urządzenie ma wbudowany looper, który może nagrywać pętle o długości do 5 minut, z 20 minutami całkowitego czasu overdubu, zapisywać i przywoływać pętle, a także synchronizować się za pośrednictwem MIDI z innym sprzętem takim jak automaty perkusyjne. Core może również łączyć się i odtwarzać dźwięk z dowolnego urządzenia mobilnego obsługującego technologię Bluetooth, co umożliwia korzystanie z wielu serwisów streamingowych i lekcji cyfrowych.

 

[img:3]

 

HeadRush Core wyposażony jest w pełny zestaw wejść i wyjść, w tym w wejścia gitarowe i mikrofonowe, wyjścia 1/4", XLR i słuchawkowe, MIDI I/O, łączność bezprzewodową oraz stereofoniczną pętlę efektów do podłączania zewnętrznych efektów i innego sprzętu do dowolnego punktu wewnętrznego łańcucha sygnałowego. Pętla efektów umożliwia także połączenie z tradycyjnymi wzmacniaczami za pomocą metody czterech kabli. Wbudowany interfejs audio USB zapewnia również łatwy dostęp do nagrywania w jakości studyjnej lub reampingu bezpośrednio do programu DAW na komputerze Mac lub PC.

Sugerowana cena HeadRush Core to 4.222 zł. Produkt będzie dostępny w sprzedaży już niebawem.

 

[img:2]
 
do gitary elektrycznej Multiefekty gitarowe Efekty

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Audiostacja

tel.: +48 (22) 122 53 00
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 09:00 - 17:00

 

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > HeadRush rozwiń listę sklepów

Gitara

Soundragon Super Dragon Jimmy Page - Zabrzmij jak guru LZ!
Więcej wiadomości