Hotone Ampero II Stage - Kolejny modeler na rynku

Hotone Ampero II Stage - Kolejny modeler na rynku

26 października 2023, 10:00
autor: Przemysław Rajewski
Producent: Hotone Audio
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Świat modelerów nie znosi próżni. Co chwilę pojawiają się nowe modele albo aktualizacje softu w już istniejących urządzeniach. Tym razem przed szereg wychodzi firma Hotone z modelem Ampero II Stage, który z miejsca stał się okrętem flagowym marki.

 

 

Hotone Ampero II Stage to najnowszy dodatek do katalogu modelerów firmy. Model ten bazuje na technologii modelowania F.I.R.E i wyposażony został w 8 przełączników nożnych, mogących pracować w trybach Patch lub Stomp. Walory użytkowe podnosi 5-calowy, dotykowy wyświetlacz oraz podświetlane za pomocą LED’ów przełączniki nożne. Na pokładzie mamy emulację 87 wzmacniaczy, 68 kolumn oraz ponad 100 efektów. Warto również wspomnieć o 60 sekundowym looperze oraz maszynie perkusyjnej ze stoma rytmami.

 

[img:2]

 

Funkcja Scene pozwala na przełączanie efektów oraz parametrów podczas występu (można użyć do pięciu scen). Urządzenie można wyposażyć w 50 IR’ów, a w standardzie otrzymujemy 20 impulsów od firmy Celestion. Ampero II Stage może również służyć jako interfejs audio 8x8.

 

[img:5]

 

[img:3]

[img:4]
 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gdzie kupić?

Hotone Audio Hotone Audio www.hotoneaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Hotone Audio rozwiń listę sklepów

Gitara

Soundragon Super Dragon Jimmy Page - Zabrzmij jak guru LZ!
Więcej wiadomości