Gibson JP EDS-1275 Doubleneck - biały kruk dla nielicznych

Gibson JP EDS-1275 Doubleneck - biały kruk dla nielicznych

18 marca 2024, 10:00
autor: Przemysław Rajewski
Producent: Gibson
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Nie łatwo być fanem Jimmiego Page’a. Najnowsza, limitowana seria gitar lidera Led Zeppelin jest na prawdę limitowana (50 sztuk!), niezwykle droga (49.999$ !), ale i oferuje oprócz samego instrumentu wiele dodatków, które na pewno skuszą tych bogatszych fanów legendarnej, brytyjskiej grupy.

 

 

Gibson Jimmy Page EDS-1275 Doubleneck Signature to limitowana do zaledwie 50 sztuk seria gitar, wzorowanych na jednym z najbardziej legendarnych instrumentów w historii rocka. Magicy Gibsona w Murphy Lab użyli wszystkich swoich sztuczek (w tym skanowania 3D), by jak najbardziej zbliżyć ten instrument do oryginału.

 

[img:3]

 

Pod maską znajdziemy przetworniki Jimmy Page EDS-1275 Custombuckers. W skład zestawu wchodzą również: certyfikat autentyczności oraz zdjęcie, zestaw kostek wraz z kostką Herco Flex używaną przez Page’a, dwa paski (skórzany Premium oraz Vintage Replica), straplocki Schallera, statyw do gitary oraz zaprojektowany przez Jimmego Futerał.

 

[img:2]

 

Każda z 50-ciu gitar została ograna i podpisana przez Page’a. Cena? 49.999 dolarów. Wieść gminna niesie, że to pierwsza z wielu atrakcji, jakie przygotował Gibson oraz Page a pozostałe, mają być o wiele bardziej osiągalne finansowo dla większości fanów.  

 

[img:1]
 

Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

Gitara

Nowe combo w ofercie Gibsona
Więcej wiadomości