Rafal Kossakowski

Rafal Kossakowski

Rafał Kossakowski jest właścicielem i realizatorem Kosa Buena Studio.

Ściśle współpracuje z filią Akademii Realizacji Dźwięku w Jaworznie. Szkoła posiada bogatą ofertę kształcenia na wielu płaszczyznach od produkcji muzycznej, realizacji dźwięku po realizację live, czy kierunek technik multimediów. Rafał Kossakowski pełni funkcję dyrektora placówki oraz wykładowcy.

Rafał Kossakowski jest także realizatorem dźwięku koncertów live, a także producentem video teledysków, realizowanych w projekcie "RockoutSessions".

Od roku 2021, przy współpracy z portalem INFOMUSIC.PL, powstał cykl video produkcji "SEKRETY STUDIA", przedstawiających świat branży muzycznej i realizacji dźwięku od "kuchni". Rozmowy z realizatorami, producentami muzycznymi o sztuce realizacji, narzędziach używanych w pracy, a także porady i ciekawostki z życia studia nagrań.

Od 2022 roku Kosa Buena Studio przeprowadza recenzje video sprzętu studyjnego. Recenzje przedstawiają cechy urządzeń najistotniejsze z punktu widzenia osób planujących zakupy do studia. Testy zawsze poparte są próbkami muzycznymi i analizą ekspercką