Brunetti - najwyższy segment sprzętu gitarowego

Brunetti - najwyższy segment sprzętu gitarowego

5 marca 2009, 13:05
Producent: Brunetti

[img:1]

[img:2:L]Produkty firmy Brunetti są efektem wielkiego doświadczenia i pasji Marco Brunettiego, który osobiście projektuje wszystkie produkty oraz nadzoruje ich wytwarzanie.

Wszystkie produkty są wykonane ręcznie z użyciem najlepszych komponentów o wysokiej jakości. Produkty Brunetti są łatwe w użyciu zarówno na scenie jak i w studio nagran.

Transformatory głośnikowe są specjalnie projektowane do każdego wzmacniacza. Każda lampa jest również idealnie dobierana do wzmacniacza, każdy wzmacniacz przechodzi testy jakości, brzmienia i wytrzymałości.

 

Procedura produkcji takich wzmacniaczy jest bardzo droga, ale jest to świadomy wybór manufaktury Brunetti. Firma nie akceptuje komponentów i podzespołów pochodzenia wschodniego .

Doświadczenie i ciągłe doskonalenie produktów firmy skutkują najlepszym brzmieniem i charakterystykami, co plasuje firmę Brunetti w najwyższym segmencie sprzętu gitarowego.

W ofercie Firmy OMNI-MUZ znajduje się cała gama produktów firmy Brunetti.

[img:3][img:4][img:5]

Wzmacniacze Komba gitarowe Głowy gitarowe

Gdzie kupić?

Brunetti

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Brunetti rozwiń listę sklepów

Gitara

Fuzz alert - nadchodzi BOSS FZ-1W Fuzz!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz