Fender Bassman TV™ Panel

Fender Bassman TV™ Panel

2 listopada 2009, 00:00
Producent: Fender
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Fender® Bassman® TV™ Panel - basowe combo noszące w sobie DNA oryginalnego Bassman’a, dostarczające klasycznego Federowskiego brzmienia basu, w obudowie zaprojektowanej by sprostać niskim częstotliwościom. Z unikatowym wyglądem, który jest typowo Fenderowski, z pewnością przebijesz się przez monotonię. 

[img:1]

Precision Bass® narodził się w 1951, zmieniając na zawsze muzykę i dając początek nowemu rodzajowi muzyków – elektrycznym basistom. To co maksymalizowało ten nowy niesamowity instrument, to był potężny Bassman, oryginalny basowy wzmacniacz elektryczny. Dzięki tej początkowej inspiracji zostało napisanych wiele rozdziałów historii muzyki. Teraz czas na Ciebie. Podłącz się do wzmacniacza Bassman TV Panel i zacznij tworzyć historię.

[img:2]

Wzmacniacze Basowe Komba basowe Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Fender rozwiń listę sklepów

Gitara

Kirk spoileruje nowym, sygnowanym Gibsonem?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz