Salon muzyczny R'N'R w Warszawie - Gitarowy Olimp w sercu PL

Salon muzyczny R'N'R w Warszawie - Gitarowy Olimp w sercu PL

3 stycznia 2024, 10:00
autor: Przemysław Rajewski

Warszawa gitarową stolicą Europy? Na pewno jest w ścisłej czołówce, a to za sprawą świeżo wyremontowanego salonu R’N’R, gdzie oprócz absolutnie topowych instrumentów można znaleźć profesjonalną obsługę, a przy odrobinie szczęścia natknąć się na gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

 

 

Salon muzyczny R’N’R w Warszawie mieści się przy ulicy Polnej 30 i od momentu remontu, stał się unikalnym miejscem na gitarowej mapie nie tylko Polski, ale i dużej części Europy. Do dyspozycji mamy tu pełną ofertę takich marek jak Gibson, Taylor czy Martin, a wykwalifikowana obsługa nie tylko pomoże dobrać Wam odpowiedni model to jeszcze dba o to, by każdy z instrumentów był wyregulowany i gotowy do gry tu i teraz.

 

[img:1]

 

Ale zakup gitary to nie kupno telefonu przez internet. To wymaga czasu i spokoju. To też znajdziemy w R’N’R, gdzie w specjalnie wyznaczonych miejscach można ograć nawet kilka egzemplarzy danego modelu, coś do tej pory niespotykanego w tej części Europy jeśli mówimy o markach premium. No i fakt, że możemy przy okazji spotkać jednego z wielu gitarowych herosów, którzy lubią tu zaglądać – to już wisienka na torcie!

 

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]
  
więcej: rnr.pl
Pozostałe instr. strunowe Ukulele Basowe Elektroakustyczne Akustyczne Klasyczne Elektryczne Gitary
BeamZ Pro - urządzenia do instalacji dla profesjonalistów
Więcej wiadomości