WNAMM10: Budda w skórze

WNAMM10: Budda w skórze

18 stycznia 2010, 10:10
Budda Amplification przedstawia nowy model głowy gitarowej – MN-100 wraz z kolumną MN-412. Ten 3-kanałowy lampowy wzmacniacz wyróżnia się przede wszystkim designem. Pokryty został bowiem obiciem skórzanym wykonanym i zaprojektowanym przez renomowanego włoskiego producenta galanterii – Mark Nason®. [img:1]

Budda MN-100 to niezwykle uniwersalny wzmacniacz z trzema niezależnymi kanałami – Clean, Rythm oraz Lead. Na każdy kanał przypada trójzakresowy EQ, niezależny poiom Reverb, Resonance, Presence oraz pętla efektów z true-bypassem. Jego 100W mocy to zasługa zastosowania czterech lamp 6L6GC. Ponadto wyposażono go w preamp napędzany siedmioma lampami 12AX7 oraz dwie lampy rectifiera 5U4. Kolumna MN-412 posiada cztery 12” głośniki Budda Phat.

Do wzmacniacza dołączony jest footswitch z 9 przyciskami, który poprzez MIDI przełącza nas między kanałami, pętlą oraz funkcjami Overboost, Master Reverb, Master Volume działającymi globalnie.

Ten innowacyjny wzmacniacz z kolumną zawdzięczają swoją estetykę firmie Mark Nason® - renomowanemu producentowi włoskich wyrobów skórzanych. Ich wkład w design MN-100 wniósł dodatkowy element czystego rock’n’rolla, przez co jego wyjątkowy charakter jest widoczny już nie tylko w brzmieniu.

Wzmacniacz MN-100 wraz z kolumną MN-412 zawita na rynku w drugim kwartale 2010 roku.

Wzmacniacze Głowy gitarowe Kolumny gitarowe

Gdzie kupić?

Budda Amplifications

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Budda Amplifications rozwiń listę sklepów

Gitara

Soundragon Super Dragon Jimmy Page - Zabrzmij jak guru LZ!
Więcej wiadomości