Gitary Alvarez na święta ?

Gitary Alvarez na święta ?

30 listopada 2011, 12:06
Producent: Alvarez
Dystrybucja: Music Info
[img:1]

Wybór gitary to zawsze zajęcie przyjemne. Jednak co zrobić jak na rynku jest tak szeroki wybór producentów i modeli ? Warto w tym momencie zasięgnąć do fachowej lliteratury, przeczytać testy, zajrzeć do katalogu gitar w INFOMUSIC.PL, ale najważnejsze - trzeba iść do sklepu i posłuchać brzmienia na własne uszy. Często opisy gitar lub próbki na Youtube czy innych platformach nie odzwierciedlają walorów brzmieniowych gitar. Dlatego zachęcamy do przetestowania instrumentów w sklepach.

W tym tygodniu pragniemy zwrócić Waszą uwagę na producenta gitar Alvarez. Firma Alvarez od lat sześćdziesiątych wykonuje wspaniałe gitary akustycznie i nie ustaje w poszukiwaniach nowych rozwiązań aby zapewnić najwyższą jakość swoich instrumentów.


Dotarły do Polski właśnie nowe gitary

klasyczne i akustyczne!


Gitary Regent DREAD to tradycyjne akustyki z "konkretnym" pudłem rezonansowym. Folk są mniejsze od RD i świetnie sprawdzą się w gatunku muzyki Folk i okolice. Seria klasycznych gitar oznaczona symbolem RC to pełne brzmienia instrumenty zarówno dla początkujących jak i wytrawnych gitarzystów.Alvarez Regent (RD)

Instrumenty Alvarez to wysokiej klasy instrumenty oferujące wysoką jakość w bardzo atrakcyjnej cenie !

Trzy modele gitar klasycznych z pewnością zyskają sobie szybko liczne grono sympatyków. Model RC 12 to gitara klasyczna o standardowym rozmiarze, satynowym wykończeniu i pięknym twardym futerale w zestawie. RC 16 to zbliżony jakościowo instrument o wykończeniu na wysoki połysk. Model RC 16 HCE to gitara elektroklasyczna posiadająca aktywną elektronikę z tunerem chromatycznym oraz specjalnym węższym gryfem zbliżonym do gitary akustycznej !


Regent RD16 (BK) nowość


[img:2]


Regent RD12 CE (N) nowość


 

[img:3]


Regent RD12 (N) nowość


 

[img:4]


Regent RD16 (BK) nowość


 

[img:5]Alvarez Regent Folk (RF)


W trzeciej odsłonie nowości Alvarez prezentujemy gitary typu Folk - są to instrumenty o nieco mniejszym korpusie od najpopularniejszych gitar typu Dreadnought. Trzy nowe modele w naszej ofercie wykonane są z mahoniu - boki, tył oraz gryf, top instrumentów wykonany jest ze świerku, a mostek i podstrunnica z palisandru. Wszystkie modele z serii Regent posiadają elektrostatycznie położony lakier, RF 12 - satynowy, RF 16 - na wysoki połysk. Modele RF 12 posiadają w zestawie piękny twardy futerał z logiem Alvarez. RF 12 CE wyposażona jest dodatkowo w aktywną elektronikę z tunerem chromatyczym i podcięciem w pudle (cutaway) ułatwiającym dostęp do wysokich pozycji. Zachęcamy do sięgnięcia po te wyjątkowe instrumenty, które stosunkiem ceny do jakości zostawiają konkurencję daleko w tyle.


Regent RF12 (N) nowość

[img:6]


Regent RF12 CE (N) nowość

[img:7]


Regent RF16 (N) nowość

[img:8]

Alvarez RC


Regent RC12 (N) nowość

[img:9]


Regent RC16(N)   nowość
[img:10]

Regent RC12 HCE (N) nowość
[img:11]Uwaga:

Do symboli oznaczonych cyfrą 12,
czyli np. RF 12 dodawany
jest futerał sklejkowy!Cennik:

[img:12]

Akustyczne Klasyczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Alvarez rozwiń listę sklepów

Gitara

Zoom MultiStomp MS-60B+ - łakomy kąsek dla basistów
Więcej wiadomości