Sundown Amplification wprowadza nowy lampowy wzmacniacz ST-5 Tube Deluxe

Sundown Amplification wprowadza nowy lampowy wzmacniacz ST-5 Tube Deluxe

2 maja 2012, 09:23
Producent: sundown

[img:1:R]

Gitarzyści z całego świata znają półprzewodnikową serię wzmacniaczy Sundown posiadaną i dystrybuowaną przez SHS International od ponad 5 lat. Czego większość gitarzystów nie wie, to to, że oryginalne wzmacniacze Sundown zostały wprowadzone w latach 80-tych jako pełna lampa. Dzisiaj Sundown wraca do korzeni i przedstawia ich najnowszą produkcje z linii wzmacniaczy lampowych – ST-5 Tube Deluxe.

Wzmacniacz klasy A posiada lampę 12AX7 na przedwzmacniaczu z EL84 na końcówce mocy, 8” customowy głośnik, potencjometry volume, treble i bass oraz moc 5 watów. Ten kompaktowy wzmacniacz jest całkowicie nie kompaktowy jeżeli chodzi o brzmienie. Posiada on wspaniały kanał czysty oraz przesterowanie o charakterze brytyjskiego overdriva. Podobnie jak oryginalne wzmacniacze lampowe Sundowna, ST-5 posiada „Stage Glow” – logo które świeci, gdy wzmacniacz jest uruchomiony.

Cechy:

  • Lampy: 12AX7 – przedwzmacniacz i EL84 – końcówka mocy
  • Wysokość 14.5”, szerokość 15”, głębokość 8.5”, 10kg wagi netto
  • 8” wbudowany głośnik z wyjściami 8 i 16 omów oraz uniwersalnym kablem zasilającym
  • „Stage Glow” – świecące logo
  • 5 watów

[img:2:L]

Prostota jest kluczem. 1 wejście, 1 potencjometr głośności, 2 tonu. 2 wyjścia głośnikowe, 1 przełącznik on/off i kabel. To wszystko. Nic skomplikowanego. SHS International nie zapomnieli o dziedzictwie Sundown. Wzmacniacz w zestawie z „Stage Glow” – czerwonym podświetleniem logo – użytecznym i dobrze wyglądającym. Będzie gotowy do sprzedaży w lipcu, a przewidywana cena to ok. $399

Wzmacniacze Komba gitarowe

Gdzie kupić?

sundown

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > sundown rozwiń listę sklepów

Gitara

Soundragon Super Dragon Jimmy Page - Zabrzmij jak guru LZ!
Więcej wiadomości