Tone King Royalist MkIII to trzy Marshalle w jednym opakowaniu

Tone King Royalist MkIII to trzy Marshalle w jednym opakowaniu

21 września 2023, 09:00
autor: Przemysław Rajewski
Producent: Tone King

Tone King Royalist MkIII to marzenie każdego fana klasycznych brzmień Marshalla. W tej dwukanałowej, zbudowanej z najwyższej jakości komponentów konstrukcji, znajdziemy najbardziej legendarne, brytyjskie brzmienia.

 

 

Tone King Royalist MkIII to w pełni lampowa konstrukcja typu non-master volume, oparta o lampy 12AX7A w sekcji przedwzmacniacza oraz EL34 w sekcji końcówki mocy. Ponadto, znaleziono miejsce dla lampy prostowniczej 5AR4. Kolejnym atutem jest tłumik Iron Man II dla każdego z kanałów.

 

[img:2]

 

Wyżej wymieniony wzmacniacz osiągalny jest w 40-wattowej wersji zarówno w wersji head jak i combo. Dostępne kolumny to konstrukcje typu 1x12 lub 2x12, wykonane zostały z brzozy bałtyckiej oraz „uzbrojone” w specjalnie zaprojektowane przez firmę Celestion głośniki.

 

[img:3]

 

Cechą charakterystyczną modelu Royalist MkIII jest przełącznik pozwalający aktywować jeden z trzech trybów: 1964, 1967 lub 1970. Są to odpowiednio charakterystyki modeli JTM 45, Plexi oraz Super Lead. Ponadto, funkcja FAT mode pozwala dodać więcej dołu, szczególnie pożądanego w gitarach wyposażonych w przetworniki typu single coil.

 

 [img:1]
 
Komba gitarowe do gitary elektrycznej Głowy gitarowe Wzmacniacze

Gitara

Soundragon Super Dragon Jimmy Page - Zabrzmij jak guru LZ!
Więcej wiadomości