13 lipca 2012 - Pierwsza w Polsce prezentacja nowości Orange.

13 lipca 2012 - Pierwsza w Polsce prezentacja nowości Orange.

9 lipca 2012, 12:50
Producent: Orange Amps

Prawdziwy rarytas dla gitarzystów! 13-go lipca od godz. 12- tej w sklepie "Skład Muzyczny" w Krakowie odbędzie się pierwsza w Polsce prezentacja absolutnych nowości Orange.

 

OR50

Esencja rocka! Konstrukcja obudowy, brzmienie i detale wykonania są powtórką legendarnego OR50 z 1972 roku. Jeden z najbardziej wszechstronnych jednokanałowych wzmacniaczy jakie kiedykolwiek stworzono! Potęga brzmienia lat 70- tych, groźna zadziorność i okrągły dźwięk sprawiają, że OR50H jest najlepszym, najbardziej rasowym, ale i uniwersalnym wzmacniaczem. Posiada soczysty, doskonały czysty kanał, a stosując trójstopniowy gain możemy uzyskać szeroki, głęboki, szlachetny i mocny przester idealny do grania blues-rockowego. Skubaniec ma charakter!

[lupa:1]

 

 

OR15
JTR-Jimi Root Terror- pierwszy w historii Orange sygnowany wzmacniacz!

We współpracy z gitarzystą Stone Sour i Slipknot - Jimi Rootem - wyprodukowano 15 Wattowy lampowy # 4 JIM ROOT TERROR HEAD – wzmacniacz w udoskonalonym stylu Terror, oparty na przesterowanym kanale Rockerverb 100.Wzbogacony został o szerszy gain oraz dokładniejszą korekcję. Dedykowana do niego kolumna to zamknięta obudowa z dwoma 12" głośnikami. Panel przedni to Gain, Bass, Middle, Treble, Volume i przełącznik mocy z 15 na 7 Watt. Z tyłu wzmacniacza mamy wyjścia głośnikowe (1x16 Ohm i 2x8 Ohm) i wbudowaną pętlę efektów (na lampie 12AT7). Ciężkie rytmy brzmią mocno, „tłusto”, zarazem miękko i agresywnie. Fantastyczny produkt! Najlepszy sygnowany zestaw w historii!

[lupa:2]

 

Jim Root PPC212

[img:1]

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy! Będziecie zachwyceni!

 

Wzmacniacze Komba gitarowe Głowy gitarowe

Gdzie kupić?

Orange Amps Orange Amps www.orangeamps.com

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > Orange Amps rozwiń listę sklepów

Gitara

Kolejna część serialu Gibson vs Dean
Więcej wiadomości