Promocja na mikrofony i akcesoria studyjne od sE Electronics

15 stycznia 2014, 09:00

[img:1]

Z hukiem weszliśmy w Nowy Rok i tak samo wystrzałowo wchodzimy w okres karnawału. Karnawału, w którym królować będzie promocja od sE Electronics.

sE Reflection Filter Project Studio, który wyśmienicie sprawdzi się przy nagrywaniu wokalu, gitary i innych instrumentów, postanowił zaistnieć na rynku z nową ceną 599 zł. Takiej ceny nie wolno przegapić!

Także sE X1 Vocal Pack nie chciał zostać w tyle i na początku 2014 roku postanowił wystąpić w nowej, iście diabelskiej cenie 666 zł! Przypomnijmy: Zestaw zawiera mikrofon sE X1, najnowszy profesjonalny uchwyt elastyczny z zapasowymi gumkami, metalowy pop filtr (taki sam, jak w zestawie z 2200a MKII) oraz wysokiej jakości kabel mikrofonowy 3m.

 A oto pozostałe wystrzałowe ceny w ofercie sE Electronics:

 Produkty w cenach promocyjnych dostępne są do wyczerpania zapasów.

Mikrofony Pozostałe

Gdzie kupić?

sE Electronics sE Electronics www.seelectronics.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOSTACJA

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > sE Electronics rozwiń listę sklepów

ISE'20: SL Digital Wireless - Wielokanałowy odbiornik Sennheiser
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz