Konsbud Audio generalnym przedstawicielem Apart Audio w Polsce

Konsbud Audio generalnym przedstawicielem Apart Audio w Polsce

13 maja 2014, 09:00
Producent: Apart Audio

[img:1]

Z dniem 25 czerwca 2014 roku firma Konsbud Audio Sp. z o.o. zostanie autoryzowanym, generalnym przedstawicielem Apart Audio na terenie Polski.

Apart Audio jest marką należącą do belgijskiej firmy Audioprof NV, założonej w 1992 roku. Firma może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem zdobytym przy projektowaniu i produkcji urządzeń audio przeznaczonych na profesjonalny rynek instalacyjny. Apart Audio zostało założone przez instalatorów i dla instalatorów, dlatego dobrze zna potrzeby swoich Klientów.

 

[img:2]

 

W ofercie firmy znajdziemy kompletne rozwiązania umożliwiające zrealizowanie różnorodnych instalacji nagłośnieniowych - od małego sklepu, baru czy restauracji po baseny, studia fitness, kościoły, campingi czy duże sale audytoryjne. Liczne realizacje można zobaczyć na stronie www.apart-audio.com. Firma dostarcza urządzenia do instalacji 100-woltowych jak i niskoomowych. Zaczynając od głośników do zabudowy, głośników gabinetowych, projektorów dźwięku, poprzez elektronikę - matryce, wzmacniacze, wielostrefowe wzmacniacze miksujące, stacje przywoławcze po sterowniki i akcesoria. Apart Audio zapewnia wszystkie niezbędne elementy kompletnej instalacji audio. Warto dodać, że wszystkie produkty są objęte 5-letnią gwarancją producenta i wyróżniają się szczególnie korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

Konsbud Audio, dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku profesjonalnych urządzeń audio, jest stabilnym, solidnym i przewidywalnym partnerem. Zapewnia wsparcie techniczne, dostępność produktów, szybką dostawę, a przede wszystkim otwartość na potrzeby Klienta, co leży u podstaw wspólnego sukcesu.

 

[img:3]

 

Nagłośnienie instalacyjne Kolumny i głośniki instalacyjne Wzmacniacze i miksery instalacyjne Systemy konferencyjne Mikrofony, pulpity mikrofonowe Instalacje - akcesoria Kable, przewody, wtyki Rozdzielnie prądowe Inne akcesoria

Gdzie kupić?

Apart Audio Apart Audio www.apart-audio.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Apart Audio rozwiń listę sklepów

Chmura nad SSL - bynajmniej nie ciemna
Więcej wiadomości