Lampowy Ampeg V-4B na testach w Infomusic.pl - Video

Lampowy Ampeg V-4B na testach w Infomusic.pl - Video

30 maja 2014, 09:00
Producent: Ampeg
Dystrybucja: Music Info

[img:1]

Witam Was! Ampeg to bez wątpienia amerykański klasyk w kategorii producentów sprzętu basowego, który swoją tradycję i markę buduje z powodzeniem od lat 60 ubiegłego stulecia.

Na sprzęcie Ampega grają takie gwiazdy jak Darryl Jones z Rolling Stones, Les Claypool z Primus, Sting, czy Stanley Clarke. Te nazwiska mówią same za siebie, a teraz do rzeczy. Na łamach tego artykułu opiszę Wam sprzęt, który oczarował mnie w ostatnim czasie. Jest to w pełni lampowy wzmacniacz basowy Ampeg V-4B.

Model ten jest czymś w rodzaju reprodukcji pochodzącego z 1971 roku wzmacniacza Ampeg V4, który jak wynika z moich internetowych poszukiwań, do dziś cieszy się uznaniem wielu basistów. Oczywiście nie jest to identyczny wzmacniacz. Producent dokonał kilku zmian w stosunku do modelu V4, dzięki którym V-4B zachowując wszelkie walory pierwowzoru, jest w pełni aktualnym wzmacniaczem do basu, spełniającym dzisiejsze wymogi stawiane przez basistów...

 

Zapraszamy do dalszej części testu

 
[img:2] [img:3] [img:4]
Wzmacniacze Głowy basowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Ampeg rozwiń listę sklepów

Gitara

Trzydzieści watt nie-lampowej mocy od Bognera
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz