Larry LaLonde sygnuje head gitarowy Orange Dual Terror

Larry LaLonde sygnuje head gitarowy Orange Dual Terror

13 sierpnia 2014, 10:00
Producent: Orange Amps

[img:1]

Orange Amplification i zespół Primus (przede wszystkim gitarzysta zespołu i endorser Orange - Larry LaLonde) połączyli siły - nadali nowy, kosmiczny wygląd limitowanej edycji Dual Terror!

Wydarzenie to jest wielowymiarowe, ponieważ oprócz wypuszczenia na rynek ekskluzywnej edycji popularnego modelu Orange, służy celom edukacyjnym - wspomaga organizację non-profit Little Kids Rocks, która dostarcza instrumentarium i szkoli nauczycieli do szkół publicznych w USA.

Limitowany, podpisany przez wszystkich członków zespołu Dual Terror, weźmie udział w loterii, by uzyskać środki i wesprzeć edukację muzyczną w szkołach amerykańskich. Aby wygrać jeden z egzemplarzy odwiedź stronę http://www.littlekidsrock.org/primus.

 

[img:2]

 

Trzecim, istotnym powodem współpracy graficznej "Ler'a" i projektantów Orange była trasa Primusa: Primus 3D Holographic Tour. LaLonde chciał mieć coś naprawdę wyjątkowego: "skrzyżowanie statku kosmicznego z laboratorium szalonego naukowca". I udało się. Nikt do tej pory nie odważył się na tak kosmiczny design swoich produktów. Ale Orange Amplification oprócz tego, że buduje doskonałe wzmacniacze ze świetnym brzmieniem, wyglądem i "duszą", to jeszcze jest odważne.

 

Obejrzyj film o tym wydarzeniu - The Making of Ler Lalonde's Custom Dual Terrors:

 
 
Wzmacniacze Głowy gitarowe

Gdzie kupić?

Orange Amps Orange Amps www.orangeamps.com

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > Orange Amps rozwiń listę sklepów

Gitara

Strymon przenosi nas w lata 60-te
Więcej wiadomości