Fuchs prezentuje 2 heady i combo z serii ODS Classic

Fuchs prezentuje 2 heady i combo z serii ODS Classic

17 stycznia 2017, 12:00

Nowa seria wzmacniaczy firmy Fuchs złożona jest z trzech konstrukcji - 50 oraz 100 watowego wzmacniacza typu head oraz combo w wersji z pojedynczym, dwunastocalowym głośnikiem.

ODS Classic swoją nazwą nawiązuje do pewnych bardzo drogich, popularnych ze względu na swoje "śpiewające" wręcz brzmienie konstrukcji z lat 70-tych. Wzmacniacz ten jest wynikiem długiej, bo ponad 15-letniej współpracy inżynierów Fuchs z klientami, których cenne wskazówki udało się zebrać w jedną, niepowtarzalną całość.

[img:1]

Legendarny 4-stopniowy przedwzmacniacz oryginalnego schematu doposażony został w wiele nowych funkcji, takich jak pętla efektów, reverb oparty na chipie Keith'a Barr'a (znanego z firmy Alesis) oraz lepsze funkcje przełączania footswitch. ODS Classic wyposażony został również w pełne wsparcie producenta oraz 5-letnią gwarancję.

Wzmacniacz dostępny będzie w cenie $2,795, a więcej informacji znajdziesz na stronie producenta.

Wzmacniacze Głowy gitarowe
Nowa kolaboracja legendy Kiss i Gibsona
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz