Analog Armada czyli nowa seria efektów od TC Electronic

Analog Armada czyli nowa seria efektów od TC Electronic

9 listopada 2017, 11:00
Producent: TC Electronic
Dystrybucja: SoundTrade

Duńscy pionierzy z firmy TC Electronic nie przestają zaskakiwać. Po kompaktowych, ultra nowoczesnych propozycjach przyszła pora na nawiązanie do gitarowej klasyki. Panie i panowie, oto Analog Armada.

 [img:1]

Myślą przewodnią, stojącą za tą serią było stworzenie prostych, pancernych konstrukcji, oferujących studyjną jakość brzmienia i analogowe ciepło przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Różniące się kolorystyką efekty zostały podzielone na trzy bloki o intrygujących nazwach.

Dreadnought Dirt Boxes

 [img:2]

To zestaw trzech efektów typu overdrive distortion. El Mocambo Overdrive to jak sama nazwa sugeruje, ciepły, lejący się overdrive, idealny do dopalenia wzmacniacza. Honey Pot Fuzz to ....zgadliście :) Fuzz ! Od grubego, soczystego brzmienia po zwariowane eksperymenty soniczne. Nasi duńscy przyjaciele nie zapomnieli również o wielbicielach surowego, ekstremalnego metalu - dla nich przygotowano efekt o nazwie Eyemaster Metal Distortion, w którym (jak sama nazwa wskazuje), nie trzeba martwić się o poziom przesterowania.

 Creatures of the Deep

[img:3]

3rd Dimension Chorus to efekt typu chorus, dzięki któremu bez problemu znajdziemy się gitarowo z powrotem  w latach 80-tych ubiegłego wieku. Choka Tremolo to, jak nazwa sugeruje, tremolo o ciepłym, analogowym charakterze. A do tytułowych głębin (nawet dwie oktawy wgłąb oceanu) zabierze nas Nether Octaver

 Dynamic Gentlemen

[img:4]

Crescendo Auto Swell to niezwykle ciekawa alternatywa dla gitarzystów, szukających urządzenia pozwalającego precyzyjnie kontrolować atak oraz wybrzmiewanie, natomiast Iron Curtain Noise Gate to bramka szumów, pozwalająca zapanować nad niechcianymi w naszym pedalboardzie odgłosami. 

 

Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej

Gdzie kupić?

TC Electronic TC Electronic www.tcelectronic.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > TC Electronic rozwiń listę sklepów

Gitara

Washburn EA20S już w ofercie polskiego dystrybutora
Więcej wiadomości