Konsbud Audio zaprasza na targi ISE 2018 w Amsterdamie

Konsbud Audio zaprasza na targi ISE 2018 w Amsterdamie

1 lutego 2018, 12:00


Targi Integrated Systems Europe w Amsterdamie to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży instalacji audio i wideo w Europie. Firma Konsbud Audio zaprasza na stoiska swoich producentów, którzy jak co roku przedstawiają swoje oferty produktowe, w tym nowości.

Warto nawiązać osobisty kontakt z przedstawicielami najwybitniejszych marek oraz spotkać się z pracownikami Konsbud Audio - może być to okazja do udanej współpracy w przyszłości.

 

Warsztaty

 
 
 • 6 lutego 2018 w godzinach 17:30-18:00 odbędzie się seminarium „Jak osiągnąć dobrą zrozumiałość mowy” organizowane przez NTi Audio. Więcej tutaj.
 • 9 lutego 2018 w godzinach 11-12:30 odbędzie się szkolenie produktowe Audio-Technica. Rejestracja pod tym linkiem.
 • 6-9 lutego 2018 zapraszamy do demo room d&b E106, gdzie będą odbywać się sesje odsłuchowe d&b i prezentacje nowej technologii d&b Soundscape. Więcej tutaj.

 

[img:1]

 

Opisy stoisk producentów z podziałek na hale

 

HALA NR. 7

 
 • d&b audiotechnik stoisko7-C195
  Podczas ISE d&b oficjalnie zaprezentuje najnowszą technologię d&b Soundscape wraz z urządzeniem DS100. Soundscape daje całkowitą kontrolę nad dźwiękiem. Technologia pozwala na precyzyjne umiejscowienie źródła oraz odtworzenie środowiska akustycznego, by budować autentyczne dla słuchacza doświadczenie odsłuchowe. Oprócz DS100 na stoisku będą prezentowane serie xC, xS, Yi oraz V.
 • Allen & Heath stoisko 7-K190
  Brytyjski producent pokaże systemy dLive z serii C i S wraz z szeregiem rozwiązań umożliwiających zastosowanie serii dLive w instalacjach. Na stoisku będzie można również zobaczyć najnowsze, kompaktowe miksery cyfrowe SQ-5 i SQ-6 oraz serię Qu.
 • Audio-Technica LTD stoisko 7-N190
  Specjaliści produktowi z A-T zaprezentują najnowsze systemy bezprzewodowe, cyfrowe SmartMixery, mikrofony z opcją podłączenia Dante i najnowsze dodatki do systemu konferencyjnego ATUC-50.
 • AVID stoisko 7-R230
  Na stoisku firmy Avid będzie można zobaczyć modularny system cyfrowy Avid Venue S6L i spotkać się ze znakomitymi użytkownikami tej konsolety.
 • Cordial GmbH stoisko 7-R215
  Cordial zaprezentuje nowe kable mikrofonowe CPM FM 234, przeznaczone do tworzenia długich połączeń, charakteryzujące się niezwykłą elastycznością. Poza tym, producent pochwali się kablem CCAT 7A LONG-RUN z nowym złączem RJ45 Telegaertner.
 • Green-GO / ELC Lighting stoisko 7-V245
  Green-Go zaprezentuje 2 nowe produkty: Beacon, czyli wskaźnik połączenia telefonicznego oraz interfejs radiowy, pozwalający podłączyć radio do sieci Green-GO przy użyciu D-SUB9.

 

HALA NR. 1

 
 • Apart Audio stoisko 1-H130
  Belgijski producent przedstawi wybrane produkty ze swojej oferty – m.in. zestawy głośnikowe MASKC i wzmacniacze z serii MA. We wtorek, środę i czwartek od 17:00 Apart zaprasza na Happy Hour – czekoladki i zimne, belgijskie piwo.
 • NTi Audio AG stoisko 1-E135
  NTi Audio przedstawi zestaw testowy dla systemów ewakuacji DSO, na który składają się TalkBox i miernik poziomu dźwięku XL2. Poza tym, analizator XL2 będzie prezentowany w kontekście pomiarów i kalibracji systemów kinowych.

 

HALA NR. 3

 
 • Genelec stoisko 3-C100
 • Na stoisku będzie można zobaczyć rozwiązania Genelec dla branży AV, w tym serię 4000, która teraz jest dostępna 120 kolorach palety RAL oraz system odsłuchowy 8430A AoIP, oparty na AES67.

 

HALA NR. 6

 
 • Neutrik AG stoisko 6-N150
  Przedstawiciele Neutrika pokażą m.in. systemy Xirium Pro, etherCON, powerCON i opticalCON.
 • Stage Tec GmbH stoisko 6-E140
  Stage Tec zaprezentuje konsoletę Avatus, której premiera odbyła się w zeszłym roku oraz system routingu Nexus.

 

Zapraszamy do darmowej rejestracji na ISE używając kodu rejestracyjnego d&b: 836775.

 

Pro Audio

RDL RU-NMP44 - sieciowy procesor miksujący Dante
Więcej wiadomości