D'Angelico Guitars przedstawia 12-strunowy model DC12

D'Angelico Guitars przedstawia 12-strunowy model DC12

9 maja 2018, 10:00
Producent: D'Angelico

D'Angelico Guitars nie zwalnia tempa! Po premierze kilku niezwykle ciepło odebranych modeli, linia gitar Premier Series w końcu powiększyła się o instrument, którego wyraźnie w niej brakowało. Mowa o 12-strunowej gitarze DC12.

 

Jedną z najciekawszych propozycji firmy D'Angelico Guitars jest seria Premier. Ta ciesząca się niesłabnącą popularnością linia instrumentów, doczekała się kilku unowocześnień na rok 2018. Chęć nieustannego polepszania instrumentów oraz odzew ze strony klientów sprawił, że nowe modele zostały wyposażone w przetworniki powstałe przy współpracy z niezwykle cenioną firmą Seymour Duncan, oferując teraz jeszcze większą klarowność i wszechstronność. W celu podniesienia komfortu, "odchudzeniu" uległ kształt szyjki. Walorów estetycznych będzie natomiast dodawał wielowarstwowy, kremowy binging oraz nowa opcja kolorystyczna, zwana ocean turquoise.

 [img:2]

Wracając do modelu DC12, jest to 12-strunowy instrument typu semi-hollow, dostarczający wspaniałej grywalności i brzmienia przy zachowaniu niezwykle korzystnej ceny. Oferując wszystkie cechy gitar serii Premier, DC12 dostarcza brzmienia semi-hollow wzbogaconego o krystaliczną górę, z której słyną 12-strunowe gitary. Najnowszy dodatek do linii Premier Series wyposażony został w przetworniki Duncan Designed i dostępny jest w następujących opcjach kolorystycznych: black, white, trans wine oraz ocean turquoise.

 [img:1]

Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > D'Angelico rozwiń listę sklepów

Gitara

HB składa hołd Les Paulom ze złotego okresu
Więcej wiadomości