Nowe panele LED Design Series od ADJ

Nowe panele LED Design Series od ADJ

25 czerwca 2018, 11:00
Producent: American DJ

Bazowana na trzech, fundamentalnych zasadach firmy ADJ -  jakość, niezawodność i przystępność linia Design Series zawiera w sobie cztery moduły paneli LED o różnych kształtach, które mogą być skompletowane w dowolny wzór.

Modele DS4 (kwadrat), DS4T (trójkąt), DS4QC (ćwierć kręgu) oraz DS4HC (prostokąt) umożliwiają łatwe łączenie w przyciągające wzrok ściany obrazu, które świetnie sprawdzą się w każdych warunkach - od zaawansowanych instalacji scenicznych aż po kompaktowe rozwiązania.

Panele wyposażone zostały w punkty pikseli 3-w-1 SMD2020 o wielkości 4.8mm, które generują jasność 1200 NITS. Gęstość pikseli w modelu o kształcie kwadratu to 104 x 104, co jest równe 43,264 pikseli / m2. Pozostałe° z modułów mają równoważną gęstość dostosowaną do ich określonych kształtów i rozmiarów. Producent zaleca, aby zachować minimalną odległość od paneli na poziome 3.8m, co doskonale współgra z szerokimi kątami widzenia, które oferują - 160° w poziomie i 120° w pionie.

[img:1]

Odpowiedź klientów na serię ADJ AV w ciągu ostatnich kilku lat była naprawdę zdumiewająca. Użytkownicy nie tylko doceniają jasność, niezawodność i przystępność naszych paneli LED, lecz także to, w jak łatwy sposób można dzięki nim kreować i budować wręcz niesamowite zestawy wizualizacji. To właśnie to pozwoliło nam stworzyć jeszcze lepszy i równie uniwersalny zestaw modułów Design Series, który wprowadza sceniczne panele LED w zupełnie nowy wymiar - ADJ USA National Sales Manager, Alfred Gonzales.

 

Panele Design Series zostały zaprojektowane tak, aby sprawdzały się świetnie zarówno w instalacjach stałych jak i tych kompaktowych, które wymagają łatwego i szybkiego sposobu montażu. Tutaj z pomocą przychodzi nowy system łączenia, który składa się ze specjalnych zaczepów u góry i z lewej strony każdego z modułów, umożliwiający w bardzo łatwy i szybki sposób złożyć i rozłożyć cały zestaw. Dodatkowo, wszystkie panele wyposażone zostały w blokowane złącza zasilania powerCON i sygnałowe etherCON z przewodami o odpowiedniej długości, które idealnie pasują do sąsiednich modułów i jednocześnie zwalniają użytkownika z potrzeby zakupu / zwijania dodatkowych kabli.

[img:2]

Dodatkowo, nowe moduły wyróżnia ekstremalnie niska waga - model DS4 (kwadrat) waży zaledwie 5.5 kg, a pozostałe, mniejsze modele nawet mniej. Do zestawu producent oferuje także cały zestaw dodatkowych akcesoriów - procesory video, ramy do podwieszania, kable, złącza oraz skrzynie transportowe, które umożliwiają przewożenie paneli połączonych w pary.

Seria ADJ Design Series zawiera w sobie 25 produktów, które zapewniają kompletne rozwiązania do stworzenia niezwykłych wizualizacji scenicznych.

[img:3]

 

Oświetlenie led

Gdzie kupić?

American DJ American DJ www.americandj.eu

Dystrybucja w Polsce:

A.D.J. Supply Europe B.V.

adres:
ul. Junostraat 2 6468EW Kerkrade (Holand)

Sklepy muzyczne > American DJ rozwiń listę sklepów

HiFi

Dzięki Gibsonowi cofamy się do 1958 roku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz