PASS GmbH inwestuje w PARy Cameo Zenit

PASS GmbH inwestuje w PARy Cameo Zenit

3 września 2018, 11:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL GmbH

PASS GmbH to pochodząca ze Stuttgartu firma, która od ponad 25 lat zajmuje się szeroko pojętymi usługami AV. Podczas tego czasu jej pracownicy mieli okazję zrealizować ogromną liczbę projektów z zakresu projekcji obrazu i oświetlenia. 

[img:1]

 

Wszystko to finalnie przyczyniło się do umiejscowienia PASS GmbH na liście niekwestionowanych liderów w branży. Aby zachować tą rangę, dyrektorzy Stefan Tulipan i Martin Bernstein ciągle udoskonalają swoją ofertę o nowe urządzenia i technologie. Tym razem wybór padł na oświetlenie LED firmy Cameo Light.

 

[img:2]

 

Od pewnego czasu w magazynie PASS znajduje się zestaw 24 sztuk Cameo Zenit B60 i również 24 Zenit P130. Te drugie są idealnym wyborem dla potrzeb użycia zewnętrznego - dzięki certyfikatowi IP65 oraz małym nachyleniu promieni 8°, które można rozszerzyć do 25° or 45° bez naruszenia jakości światła. Zenit P130 wyposażony został w lampy Osram RGBW OSTAR LED 32 W z możliwością 16-bitowej obsługi przyciemnienia.

 

[img:3]

 

PARy Zenit łączą świetny design z perfekcyjną technologią. To, co je dodatkowo wyróżnia to certyfikat IP65, możliwość pracy bateryjnej i opcjonalne dyfuzory. Wszystko to tworzy bardzo uniwersalny produkt o szerokiej gamie możliwych zastosowa” - Stefan Tulipan, managing director, PASS GmbH.

Mniejszy, Zenit B60 jest świetnym wyborem zarówno do użycia zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Wszystko to dzięki możliwej pracy bateryjnej, obsługi bezprzewodowego sygnału DMX i certyfikatowi IP65. Użyte w nich 15 - watowe lampy LED RGBW umożliwiają bezawaryjną pracę przez ponad 50,000 godzin w maksymalnej jasności 1900 lm. Kąt nachylenia promieni wynosi 11°, do którego dodać można dwa dyfuzory 25 i 40°.

Warto także wspomnieć, że Cameo jest teraz również częścią grupy Adam Hall, dzięki czemu dostęp do produkowanych przez firmę rozwiązań jest jeszcze łatwiejszy.

 

 

Oświetlenie led

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

HiFi

[LIVE] Nagłośnienie dla restauracji, konferencji - LD Systems CURV500
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz