Ashdown prezentuje kieszonkowy preamp Tone Pocket

11 września 2018, 12:00
więcej info: Music Info

Ashdown postanowił sprawić  basistom niezwykle praktyczny prezent - kieszonkowy preamp Tone Pocket, który dzięki wadze zaledwie 272 gramów i wymiarach 26x108x95 mm bez większych problemów zmieści się w tylnej kieszeni spodni.

 

 [img:2]

 

Ashdown Tone Pocket to kieszonkowy basowy przedwzmacniacz, wyposażony w trójdrożną korekcję, specjalnie zoptymalizowaną pod kątem gitary basowej. Urządzenie zostało wyposażone w wejście instrumentalne oraz wyjście słuchawkowe i może być zasilane przez USB, zasilacz sieciowy lub ładowarkę samochodową.

 

[img:3]

 

Łączność za pomocą USB pozwala również na cyfrową rejestrację dźwięku na dowolnej platformie DAW . Na panelu przednim znajdziemy również wejście liniowe a na tylnym wyjście liniowe, które może służyć do podłączenia urządzenia do systemu PA lub końcówki mocy.

 

[img:1]

Efekty Pozostałe efekty do gitary basowej

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Ashdown rozwiń listę sklepów

NAMM'20: Stagg prezentuje nowości w katalogu gitar
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz