ETC zaprasza na darmowe warsztaty oświetlenia "ETC-Live" w Warszawie

15 lutego 2019, 11:00

Firma ETC zaprasza na warsztaty "ETC-Live", które odbędą się już 27 lutego 2019 w godzinach 10:00 - 15:00 w Teatrze Kamienica w Warszawie. Poruszone zostaną ciekawe tematy związane z realizacją oświetlenia w teatrze, a obecni eksperci odpowiedzą na Wasze najtrudniejsze pytania. Wszystkich chętnych zapraszamy do lektury programu warsztatów oraz rejestrację (poniżej). Ilość miejsc ograniczona. Wstęp bezpłatny. 

INFORMACJA ORGANIZATORA:

Pragniemy zaprosić Was, abyście podczas nadchodzących warsztatów wraz z naszym zespołem doświadczyli jak intuicyjny może być złożony system oświetleniowy we współczesnym teatrze. W najmniejszym teatrze świata odegracie swoje role. Zobaczycie i zrozumiecie w jaki sposób technologie związane z oświetleniem współpracują ze sobą tworząc sztukę.

Mnogość rozwiązań technologicznych obecna we współczesnych profesjonalnych systemach oświetleniowych może współdziałać niezwykle płynnie i precyzyjnie - to właśnie chcemy Wam zaprezentować. Wszystkie rodzaje opraw oświetleniowych włącznie z urządzeniami ledowymi i ruchomymi, systemy sterowania, różne rodzaje regulatorów mocy oraz praktyczne rozwiązania sieciowe - wszystkie te technologie łączy jedna wspólna filozofia - Florian Maier - ETC.

 

 
[img:1]
 
 

Poruszone zostaną następujące zagadnienia:

 
  • Mieszanie i kontrola koloru dla urządzeń ledowych za pomocą konsolet z rodziny EOS - nowe możliwości w projektowaniu oświetlenia oraz oszczędność energii
  • OSC i pixelmapping w konsoletach z rodziny EOS - najnowsze funkcje oraz ich planowane rozszerzenia
  • Współczesne rozwiązania dla kontroli natężenia - dimmery, switch'e i nie tylko!
  • Ruchome urządzenia High End Systems
  • Współdziałanie całego systemu - zarządzanie siecią oświetleniową oraz prezentacja oprogramowania Concert

 

Dodatkowo każdy uczestnik będzie miał możliwość wypróbowania konsolet z rodziny EOS oraz ruchomych opraw High End Systems na specjalnie przygotowanych stanowiskach.

Powyższe zagadnienia zostaną zaprezentowane przez specjalistów produktowych i ekspertów ETC, którzy z radością spotkają się z Wami w Warszawie! Podczas wszystkich prezentacji oraz warsztatów będą także obecni specjaliści z Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu, służąc swą wiedzą oraz tłumaczeniem na język polski.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, a podczas przerw przewidziany jest poczęstunek.

 

Formularz zgłoszeniowy

 

Czas i miejsce

 
  • 27 lutego 2019, godz. 10:00 - 15:00
  • Teatr Kamienica
    al. Solidarności 93, 00-144 Warszawa

 

 

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

adres:
ul. 3 Maja 183 05-800 Pruszków
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

LTT

tel.: +48 22 845 00 65
adres:
ul. Bakalarska 17 02-212 Warszawa
LTT

Show Design

adres:
ul. Prusicka 31 55-100 Trzebnica

HiFi

Bidon Zildjiana do zdobycia przy zakupie zestawu talerzy
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz