TSE AG inwestuje w reflektory Cameo ZENIT W600

TSE AG inwestuje w reflektory Cameo ZENIT W600

11 lipca 2019, 07:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Firma TSE AG zainwestowała w oświetlenie zewnętrzne ZENIT W600 od Cameo Light. W maju 2019 tego roku ten sztandarowy produkt serii ZENIT poszerzył ofertę produktów berlińskiego dostawcy kompleksowych usług i jest obecnie wykorzystywany w produkcjach wewnętrznych z sektora live, eventowego, instalacyjnego oraz wynajmu sprzętu bez obsługi. Wszechstronny ZENIT W600 został po raz pierwszy zaprezentowany przez techników TSE na walnym zgromadzeniu firmy Daimler AG w Berlinie.

Firma obsługuje wydarzenia na żywo, imprezy publiczne, rozrywkowe i firmowe, kongresy i targi handlowe oraz instalacje stałe: TSE AG ma ponad 20-letnie doświadczenie w oferowaniu pełnego zakresu usług, obejmującego kompletny pakiet rozwiązań do obsługi technicznej imprez, umożliwiający produkcję eventów, wypożyczanie sprzętu bez obsługi, specjalistyczne planowanie, montaż i zarządzanie obiektami.

 

[img:2]

 

W 2013 roku TSE AG dołączyła do grupy Boemer Rental Services, ogólnoeuropejskiej sieci 15 usługodawców z dynamicznie rozwijającej się branży komunikacji na żywo, oferujących rozwiązania dla organizatorów wydarzeń, targów i konferencji, projektantów, budowniczych stoisk i agencji reklamowych.

 

Od dawna śledzimy rozwój Cameo. ZENIT W600 to doskonały reflektor LED typu washlight, który zachwyca nie tylko jakością światła i wszechstronnością funkcji, ale również dynamicznym podbojem rynku. Te reflektory można teraz wypożyczać także w dużej liczbie, aby szybko i łatwo organizować jeszcze większe wydarzenia.

Marcel Fery - Managing Director i założyciel TSE AG

 

[img:1]

 

Reflektor Cameo ZENIT W600 to wyjątkowo mocne źródło światła LED 15 W RGBW Cree typu washlight do wymagających zastosowań zewnętrznych, wyróżniające się bardzo silnym strumieniem świetlnym 21.000 lm i wysokim stopniem ochrony IP 65. Oprócz sterowania RDM i DMX zawiera zintegrowany nadajnik-odbiornik 2.4 GHz W-DMX firmy Wireless Solution Sweden AB umożliwiający wygodne sterowanie bezprzewodowe oraz bezprzewodową obsługę master-slave. Dzięki licznym efektywnym zautomatyzowanym programom nadaje się również do wykorzystywania osobno.

Aby zapewnić maksymalną elastyczność, reflektor ZENIT W600 wyposażono w innowacyjną technologię Cameo SnapMag. Mocowane na magnes ramy filtrów, ułatwiające zmianę kąta świecenia, mogą być zakładane w kilka sekund bez użycia narzędzi i demontażu reflektora. Ramy SnapMag z precyzyjnymi soczewkami rozpraszającymi i 4-kierunkowym ogranicznikiem skrzydłowym, dostępne jako akcesoria specjalne, są bezpiecznie i pewnie mocowane.

 

Zobacz także: ISE'18: Cameo prezentuje kolejne nowości [VIDEO]

[img:3]

 
Reflektory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

HiFi

AKG Lyra + smartfon = studyjna jakość dźwięku?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz