Epiphone prezentuje model Vivian Campbell Holy Diver Les Paul

9 września 2019, 10:00
więcej info: LAUDA AUDIO

Vivian Campbell jest jednym z najdłużej obecnych na scenie gitarzystów rockowych. Muzyk utożsamiany z takimi legendami jak Ronnie James Dio czy Def Leppard doczekał się wyjątkowego hołdu od firmy Epiphone za sprawą sygnowanej gitary. 

 
 

 

Epiphone Vivian Campbell Holy Diver Les Paul to instrument wzorowany na jednej z pierwszych gitara Viviana. Pierwowzór sygnatury został pozyskany przez nastoletniego Vivana i towarzyszył mu m.in. przy nagraniu kultowych albumów z Dio ("Holy Diver i " The Last in Line"). Instrument ten został dokładnie przebadany przez lutników firmy w Nashville. 

 

[img:1]

 

Efektem tych pomiarów jest konstrukcja typu Les Paul, oparta o korpus wykonany z mahoniu wraz z klonową nakładką, 3-częściowy klonowy gryf wraz z podstrunnicą wykonaną z drewna zwanego Laurem indyjskim. Sercem instrumentu jest duet potężnych przetworników DiMarzio X2N, a stabilność intonacji zapewnia mostek ABR-1 LockToneTM . Gitara wyposażona została również w firmowe straplocki, a w skład zestawu wchodzi również certyfikat autentyczności oraz pokrowiec. 

 

[img:2]

Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Epiphone Epiphone www.epiphone.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Epiphone rozwiń listę sklepów

NAMM'20: Ciekawy design i wysoka jakość. Oto Walden!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz