Nowe, rewolucyjne klucze od Grapth Tech

Nowe, rewolucyjne klucze od Grapth Tech

15 stycznia 2020, 09:00
Producent: Graph Tech

Graph Tech, jeden z wiodących producentów akcesoriów do instrumentów prezentuje Bass Ration - klucze do gitary basowej, wyposażone w szereg ciekawych rozwiązań technicznych.

 

 

 

Grapth Tech Bass Ration jest naturalnym rozszerzeniem serii Ration, tym razem skierowanym typowo w stroną gitar basowych. Bass Ration są pierwszymi kluczami do basu, wykorzystującymi przekładnie dwuwarstwową, zapewniającą bardziej płynną i precyzyjną pracę. Każdy klucz posiada indywidualną kalibrację przełożenia, co oznacza, że jeden pełny obrót dowolnego klucza, powoduje w przybliżeniu podobną zmianę wysokości dźwięku na każdej ze strun. 

 

[img:1]

więcej: graphtech.com
Pozostałe akcesoria
Test bestsellera PRS - ale tego ze stajni wzmacniaczy!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz