Joyo wchodzi w 2020 rok z modelem TC-2

Joyo wchodzi w 2020 rok z modelem TC-2

14 stycznia 2020, 11:00
Producent: Joyo
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Dosłownie kilka dni temu pisaliśmy o modelu ToneChain TC-1 od Joyo, a na rynku pojawia się już następne urządzenie z tej serii, zwane (logicznie !) ToneChain TC-2. 

 

 

Joyo ToneChain TC-2, podobnie jak jedynka, jest bardzo praktycznym zestawem narzędzi brzmieniowych, zamkniętych w jednym, małym i niezwykle solidnie wykonanym opakowaniu. Na pokładzie tego kompaktowego efektu znajdziemy distortion, overdrive, delay oraz tap tempo, które są w pełni niezależnymi efektami / funkcjami. 

 

[img:1]

 

TC-2 wyposażony został również w wejście aux in, stroik, symulację kolumny oraz dwa wyjścia (stereo / balanced). Warto zaznaczyć, że najnowszy produkt Joyo zaopatrzony został w pełni funkcjonalną pętlę efektów.

 

[img:2]

 

więcej: joyoaudio.com
Efekty Multiefekty gitarowe do gitary elektrycznej

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Joyo rozwiń listę sklepów

Black Week w INFOMUSIC.PL - Sprzęt w najlepszych cenach!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz