NAMM'20: PRS przedstawia nowości gitarowe na 2020 rok

NAMM'20: PRS przedstawia nowości gitarowe na 2020 rok

22 stycznia 2020, 10:00
Producent: PRS Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Jak zwykle Paul Reed Smith i spółka przygotowali garść nowości przy okazji NAMM 2020. Stopniowo będziemy prezentować Wam wybrane modele, a tymczasem spójrzmy z lotu ptaka (bez aluzji do markerów na gryfie!) na tegoroczne nowości PRS.

 

 

PRS Silver Sky to efekt współpracy firmy z Johnem Mayerem. Instrument ten doczekał się kilku modernizacji, m.in. nowego gryfu z klonową podstrunnicą oraz wersji kolorystycznych (Midnight Rose oraz Polar Blue). Niezwykle ciekawe prezentuje się również limitowana wersja Silver Sky Nebula, której znakiem rozpoznawczym jest polichromatyczny lakier, charakteryzujący się tym, że w zależności od tego jak pada światło, przybiera inny odcień, akcentując jednocześnie kształty gitary.  

 

[img:1]

 

Nie można przejść obojętnie obok modelu Dragon! To 9 odsłona tej fantastycznej gitary (zaprezentowanej po raz pierwszy w 1992 roku) i zarazem doskonały sposób na uczczenie 35-lecia firmy. Bądźcie pewnie, że temu modelowi na pewno przyjrzymy się bliżej i szczegółowo go opiszemy. Warto! 

 

[img:2]

 

A co poza tym? Cóż, fani marki z pewnością ucieszą się szerokim asortymentem akcesoriów PRS, zaczynając na strunach i kablach, a kończąc na... szklankach do whisky i piwa! 

 

[img:3]

Gitary Elektryczne Akcesoria gitarowe

Gdzie kupić?

PRS Guitars PRS Guitars www.prsguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > PRS Guitars rozwiń listę sklepów

Gitara

Kolejna odsłona Badlandera od MB
Więcej wiadomości