NAMM'20: Gibson przedstawia kolekcję gitar Slash

NAMM'20: Gibson przedstawia kolekcję gitar Slash

31 stycznia 2020, 10:00
Producent: Gibson
Dystrybucja: LAUDA AUDIO NAMM

Gibson i Slash to właściwie synonimy. Kultowy gitarzysta Guns N'Roses przez całą swoją bogatą karierę używa gitar amerykańskiego giganta. Nic dziwnego, że ten zgrany duet przygotował na 2020 rok całą linię ciekawych instrumentów, zarówno elektrycznych, jak i akustycznych. 

 

[img:1]

 

W ramach elektrycznej części kolekcji gitarzysty Guns N'Roses dostępne będą cztery modele Les Paul Standard. Każdy z nich zbudowany na bazie mahoniowego korpusu, klonowego topu (AAA) oraz gryfu o profilu C, specjalnie dobranego przez Saula (prawdziwe imię muzyka). Gitary wyposażone zostały w fabryczne przetworniki “SlashBucker”.

Cała seria Slasha posiada charakterystyczne dla muzyka zdobienia, takie jak rysunki na odwrocie główki czy osłonka na pręt gryfu z jego autografem (w zestawie również osłonka bez podpisu). Instrumenty wyposażone został w struny Ernie Ball, używane przez muzyka oraz w kostki Dunlop Tortex. Gitary dostępne będą w czterech wersjach kolorystycznych: November Burst, Appetite Burst, Vermillion Burst oraz Anaconda Burst.

 

[img:2]

 

Akustyczna część kolekcji Slasha została oparta o model J-45 Standard, dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: November Burst oraz Vermillion Burst. Za nagłośnienie instrumentu odpowiada świetnie oddający charakterystykę gitary akustycznej układ LR BaggsTM VTC. Podobnie jak gitary elektryczna Slasha, akustyczne odpowiedniki również posiadają pieczołowicie dobrany profil gryfu (C) oraz zdobienia, preferowane przez muzyka (rysunki na odwrocie główki czy osłonka na pręt gryfu z jego augrafem). 

 

[img:3]

 

Elektryczne Akustyczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

Duża moc w lekkiej obudowie - oto Dynamo Flight Rig
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz