AMX DVX-4K - Wyjątkowe produkty do instalacji AV

AMX DVX-4K - Wyjątkowe produkty do instalacji AV

25 lutego 2020, 12:00
Producent: AMX
Dystrybucja: ESS Audio

Firma AMX zaprezentowała produkty dedykowane do instalacji AV dla średnich i dużych sali konferencyjnych i wykładowych. Urządzenia z serii DVX 4K60, bo o nich mowa, są dostępne w dwóch wariantach:

  • DVX-3266-4K - 8 wejść wideo (4HDMI + 4DXLink) i 4 wyjścia wideo (w tym dwa również jako DXLink)
  • DVX-2265-4K - 6 wejść (4HDMI + 2DXLink) i 2 wyjścia (w tym jedno również jako DXLink).

 

DVX 4K to w skrócie przełączniki prezentacyjne typu All-in-One 4K60 4:4:4 od AMX, które za pomocą najnowszej matrycy AV z procesorem sterowania i wsparciem audio, są w stanie kontrolować wszystko w Twojej instalacji!

 

[img:1]

 

Seria DVX-4K oferuje, jak zaznacza producent, najlepszą jakość obrazu, skalowanie SmartScale na każdym wyjściu oraz wsparcie HDMI 2.0, HDCP 2.2 i 4K60 4:4:4. To, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi to cyfrowe przetwarzanie dźwięku od BSS Audio, znane już z serii Soundweb London (BLU), a także z modelu AFS2 filtr antysprzężniowy Advanced Feedback Suppression od DBX i wzmacniacz w technologii DriveCore od Crown o mocy 120W na kanał.

Jakby było mało, nowe AMX DVX-4K oferują wejścia i wyjścia DANTE oraz rozbudowaną obróbkę na każdym wejściu mikrofonowym. W rozmiarze obudowy 2U mamy zatem rozwiązanie, które z pewnością sprawdzi się w rozwiązaniach konferencyjnych i wykładowych.

 

[img:2]

 

więcej: www.amx.com
Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > AMX rozwiń listę sklepów

ISE'20: Dynacord MXE5 - nowa matryca audio do instalacji i Live
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz