Sennheiser Sound Academy - ruszają webinary

Sennheiser Sound Academy - ruszają webinary

1 kwietnia 2020, 12:00
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Sytuacja epidemiologiczna zmusza przedstawicieli wszystkich branż do reorganizacji życia zawodowego. Jednak dystans społeczny i praca w domu nie są powodem do zaprzestania nauki i rozwoju zawodowego. Ten ciężki okres dla wielu stanowi okazję do zdobycia istotnej branżowej wiedzy technicznej, która przyniesie korzyści w przyszłości. Firma Sennheiser zachęca do poszerzenia swoich kompetencji i skorzystania z bezpłatnych webinarów z zakresu AV i Pro Audio.

Sennheiser zaplanował na najbliższe tygodnie serię bezpłatnych szkoleń online o szerokim zakresie tematycznym: od podstawowych informacji na temat fal radiowych i mikrofonów, po dyskusje z inżynierami dźwięku czy zaawansowane szkolenia z monitoringu. Firma przewidziała także możliwość zadawania pytań zespołowi inżynierów dźwięku Sennheisera.

Wszystkie szkolenia są bezpłatne, wymagają wyłącznie wcześniejszej rejestracji. Wszystkie szczegóły, w tym harmonogram szkoleń oraz link do rejestracji, są dostępne na stronie https://en-de.sennheiser.com/webinars.

 

[img:1]

 
więcej: sennheiser.pl
Mikrofony Słuchawki Kolumny i głośniki Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Odporne na pył i wodę, idealne do muzyki w tle. Głośniki Ashly A
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz