Nowa strona dla fanów gitar marki Epiphone by Gibson

Nowa strona dla fanów gitar marki Epiphone by Gibson

18 maja 2020, 12:00
Producent: Epiphone
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Na polski rynek trafiła właśnie długo wyczekiwana seria nowych instrumentów od Epiphone. Wszystkie gitary zostały już wcześniej zaprezentowane w styczniu, na targach muzycznych NAMM 2020 i spotkały się z ogromnym uznaniem i zadowoleniem ze strony muzyków. Już teraz możemy potwierdzić oficjalną premierę w Polsce.

Z tej okazji polski dystrybutor Epiphone, firma Lauda Audio, przygotowała dla wszystkich fanów gitarowego grania specjalnie dedykowaną stronę, na której możecie zobaczyć wszystkie modele z najnowszych kolekcji oraz autoryzowane salony sprzedaży Epiphone w kraju, w których można dokonać ich zakupu. Nowości Epiphone 2020 podzielone zostały na dwie grupy gitar: Epiphone Originals oraz Epiphone Inspired by Gibson.

 

 

Epiphone Inspired by Gibson

Epiphone Inspired by Gibson to kultowe modele inspirowane legendarnymi gitarami Gibsona. Original Les Paul, Original SG, Original Explorer czy Original ES-335 od Epiphone jeszcze nigdy nie były tak blisko gitar Gibson i to pod każdym względem – wyglądu, brzmienia i wykonania. W tej serii znajdują się gitary odpowiadające bieżącej kolekcji Gibson USA: Original dla miłośników tradycji i Modern dla poszukujących nowoczesnej wersji klasycznych modeli.

 

[img:1]

 

Epiphone Originals

Seria Epiphone Originals to oryginalne modele stworzone przez Epiphone, m.in. słynny Casino czy akustyczny Masterbilt. Ta seria to sama esencja historii i lutniczego kunsztu Epiphone, a zarazem hołd oddany muzykom od lat wspierającym tą markę.

Oficjalne hasło Epiphone „For Every Stage”, oznacza że gitarzyści bez względu na styl muzyczny, będą mogli się sprawdzić z nowym sprzętem od Epiphone w każdych warunkach scenicznych. Zapraszamy wszystkich do oglądania strony Epiphone z nowościami. Sprawdźcie już dziś, który z ponadczasowych modeli Epiphone 2020 został stworzony właśnie dla Was!

 

[img:2]

[img:3]

[img:4]

 
Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

Epiphone Epiphone www.epiphone.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Epiphone rozwiń listę sklepów

Gitara

Lava ME 3 po tuningu - Nie tylko estetycznym
Więcej wiadomości