Specjalnie szkolenie dla polskich integratorów AV

Specjalnie szkolenie dla polskich integratorów AV

13 maja 2020, 13:30
Producent: LEA Professional
Dystrybucja: ESS Audio

Firma LEA Professional zaprasza 14 maja 2020 o godz. 16:00 na webinar przygotownay specjalnie dla polskich integratorów AV.

Weź udział
 

LEA Professional oferuje wybór spośród dwóch serii: Network Connect oraz Dante Connect. Wszystkie dysponują tymi samymi możliwościami, a między nimi jest tylko jedna różnica. Jaka? Nazwa serii zdradza sama. Wzmacniacze LEA dostępne są w wersjach 2,4 lub 8-kanałowych z mocami 80W, 160W, 350W i 700W na kanał.

 

Każdy z 16 dostępnych modeli oferuje obudowę 1U, a w niej:

  • Wbudowany punkt WiFi z PoE,
  • Matryca rout’ująca dowolne wejścia z wyjściami i ustawieniem prioretetów,
  • Innowacyjny Smart Power Bridge pozwala na mostkowanie w celu uzyskania wyższej mocy na danym kanale bez utraty ilości kanałów!
  • Mocny procesor 96kHz / 32bit DSP z filtrami IIR (Linkwitz Riley, Butterworth), parametrycznym EQ dla każdego kanału, delay’em 100ms na kanał, zabezpieczeniami i limiterami,
  • Praca w trybach 4 i 8 Ohmów, 70V/100V.

 

[img:1]

 

Co najważniejsze – obsługa oparta na chmurze. Wszystkie dane, konfiguracje, presety, monitoring, raporty itd. dotychczas trzymane w urządzeniach lub komputerach, w przypadku produktów LEA Professional dostępne są także w chmurze. Dostęp do wszystkich parametów wzmacniaczy odbywać się może z dowolnego miejsca i za pomocą dowolnej platformy, poprzez przeglądarkę. Ta funkcjonalność czyni pracę łatwiejszą i szybszą nie tylko dla integratorów na etapie instalacji systemów AV ale daje możliwość sprzedaży klientowi usługi serwisowania, monitorowania pracy oraz upgrade’u dla klienta końcowego. Wszystko to bez konieczności pojawiania się w miejscu instalacji, co oszczędza czas i energię!

Każdy wzmacniacz ma fabryczną 5-letnią gwarancję, a opakowania i wszelkie instrukcje są wykonane wyłącznie z materiałów recyklingowanych.

Weź udział
 
 
Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

LEA Professional LEA Professional leaprofessional.com

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa
Ciekawe instalacje: Nagłośnienie hali sportowej w Sochaczewie
Więcej wiadomości