Głośniki outdoorowe w perfekcyjnym kamuflażu

Głośniki outdoorowe w perfekcyjnym kamuflażu

22 czerwca 2020, 09:00
Producent: BSS Audio Crown JBL
Dystrybucja: ESS Audio

Łódzkie Monopolis w niezwykły sposób łączy różne obszary działania. Obok części biurowych, powstały przestrzenie dla wydarzeń kulturalnych, spędzania wolnego czasu i relaksu. To miejsce przyjazne i otwarte na łodzian.

Projektując Monopolis i urządzając jego przestrzenie, architekci zadbali o każdy szczegół. Chciano stworzyć miejsce, które odpowie na potrzeby mieszkańców, stanie się miejscem spotkań, wypoczynku, aktywności i wydarzeń, także kulturalnych. Charakter miejsca dopełniają industrialne, ceglane zastosowania oraz klimatyczne, fabryczne uliczki.

 

[img:1]

 

Dużo uwagi poświęcono koncepcji zieleni, tak aby współgrała z wyjątkową, postindustrialną architekturą. Wpisano w jej obszar zielony skwer, w którym stworzono przestrzeń wolną od ulicznego zgiełku, sprzyjającą wyciszeniu i odprężeniu w samym sercu miasta.

W takim obiekcie na równi z najwyższej jakości dźwiękiem jest także estetyka. Dlatego system nagłośnienia pasaży został zlokalizowany w obecnej w obiekcie zieleni. Zastosowano dziesięć odpornych na pogodę głośników typu "landscape" JBL Control 88M o propagacji poziomej 360 stopni i 160 stopni w pionie.

 

[img:3]

 

Dodatkowo zastosowano trzy zestawy outdoorowe, również komponujące się z zielenią firmy Sonance, każdy składający się z subwoofera 12" oraz sześciu dwudrożnych satelit 6.5"+1". Zestawy zasilane są wzmacniaczem Crown CDI DriveCore 2/600 z magistralą BluLink.

Sterowanie systemem odbywa się dzięki procesorowi BSS BLU 50 z dedykowanym sterownikiem ściennym EC-4BV. Muzyka jest streamowana za pomocą 8-kanałowego interface’u BSS BLU-USB.

 

[img:2]

 
Nagłośnienie instalacyjne Ciekawe instalacje w Polsce

Gdzie kupić?

BSS Audio BSS Audio bssaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > Crown rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > JBL rozwiń listę sklepów

"Udało się stworzyć coś fantastycznego!" - projekt i realizacja nagłośnienia w Teatrze Muzycznym Roma [VIDEO]
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz