Orzeł wśród gitar - PRS 2020 Modern Eagle V!

Orzeł wśród gitar - PRS 2020 Modern Eagle V!

4 sierpnia 2020, 07:00
Producent: PRS Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Experience PRS jest imprezą, którą na stałe wpisała się w katalog gitarowych wydarzeń nie tylko w USA, ale i na całym świecie. Co prawda tegoroczna edycja odbyła się jedynie wirtualnie (z wiadomych przyczyn...) to zaprezentowanych zostało kilka ciekawych modeli z PRS 2020 Modern Eagle na czele. 

 

 

[img:1]

 

PRS 2020 Modern Eagle V jest limitowanym do zaledwie 200 sztuk modelem, wyposażonym z najwyższej jakości wyselekcjonowane drewno oraz bogatą elektronikę. Gitara zbudowana została w oparciu o klonowy top (Maple 10 top), mahoniowy korpus i gryf oraz podstrunnicę z palisandru honduraskiego. Całość wieńczą markery w kształcie ptaków, oznaczone przez Paula Reeda Smitha jako “Old School”

 

[img:2]

 

Układ elektroniczny (H-S-H) to z kolei humbuckery TCI oraz firmowy singiel. Całość sterowana jest za pomocą 5-pozycyjnego przełącznika oraz dodatkowych przełączników, pozwalających na praktycznie nieskończone kombinacje brzmieniowe. Ten niezwykły instrument dostępny będzie w dwóch wersjach kolorystycznych (Charcoal oraz River Blue), a jego nakład został ograniczony do zaledwie 200 sztuk. 

 

[img:3]

[img:4]

 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

PRS Guitars PRS Guitars www.prsguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > PRS Guitars rozwiń listę sklepów

Niezwykle ciekawa propozycja dla fanatyków reverbów
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz