The Paw - Niegrzeczne kociątko od Bad Cat

The Paw - Niegrzeczne kociątko od Bad Cat

5 sierpnia 2020, 10:00
Producent: Bad Cat Amps

Co prawda Bad Cat The Paw miał premierę już kilka miesięcy temu, to dopiero teraz konstrukcja ta trafia na półki sklepowe. Czemu o tym piszemy? Bo to niezwykle ciekawy model, który może trafić w gusta wielu gitarzystów. 

 

 

Bad Cat The Paw jest wzmacniaczem wpisującym się w niezwykle popularną w ostatnich latach kategorię typu lunchbox. To maleństwo łączy w sobie lampową sekcję przedwzmacniacza, wyjętą z modelu Cub (lampy: 1x EF86 oraz 2x 12AX7) z tranzystorową, pracującą w klasie D końcówką, oferującą 60 wattów mocy. Na pokładzie znajdziemy również parę głośników, pracującą w stereo

 

[img:1]

 

Wzmacniacz ten posiada również spory potencjał jeśli chodzi nagrywanie, dzięki 16 wbudowanym IR-om, możliwości wgrywania własnych impulsów oraz wyjściom XLR do bezpośredniego nagrywania. Konstrukcja ta wyposażona została również w stereofoniczną końcówkę mocy. 

 

[img:2]

 
Wzmacniacze Głowy gitarowe
Gitara z soli? Burls Art podejmuje wyzwanie
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz