Niesamowite gitary od Lava Music!

Niesamowite gitary od Lava Music!

31 sierpnia 2020, 09:00
Producent: LAVA Guitars

Szukasz gitary, dzięki której wyróżnisz się na scenie zarówno pod względem brzmienia jak i wyglądu? W takim razie Lava Music Chemist Creations jest czymś, co powinno zwrócić Twoją uwagę. Nieszablonowy design oraz wyposażenie na pewno wyróżniają te instrumenty na tle konkurencji. 

 [img:1]

 

Lava Music Chemist Creations to seria gitar akustycznych, zbudowanych za pomocą włókna węglowego, a konkretnie tzw. AirCarbon, opatentowanej mieszanki zapewniającej olbrzymią wytrzymałość strukturalną. Również autorskim patentem jest gryf Flyneck, do którego wykończenia zastosowano technologię Plek, pozwalającą na maksymalny komfort gry oraz precyzyjność intonacyjną. 

Na tym nie kończą się ciekawostki związane z tymi gitarami. Instrumenty serii Chemist Creations posiadają pokładowe efekty (reverb, chorus oraz delay), które wykorzystują (a jakże!) fabryczną technologię FreeboostLava Music Chemist Creations dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: Coral White (SiO2) oraz Green Chaud (NaCl). 

 

[img:3]

 
Gitary Akustyczne

Gitara

Cyfrowy Bogner do Twojego DAW
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz