Gitarowe dziwolągi: gitara z... betonu!

Gitarowe dziwolągi: gitara z... betonu!

25 września 2020, 12:00

Kiedy tylko myślimy, że inwencja twórcza lutników zetknęła się ze ścianą pojawia się coś takiego.... Po gitarze wykonanej z soli przyszła pora na gitarę wykonaną z betonu. Ostrzegamy, jeśli nie wcinasz stejków jak Robert Burneika, to zdecydowanie NIE jest instrument dla Ciebie. 

 

[img:1]

 

Sprawcą zamieszania jest Crafted Workshop, który za sprawą sylikonowego odlewu korpusu Strata wykonał instrument wykonany z betonu. Sam proces nie była łatwy i na pewno nie był szybki. Po 10 miesiącach obróbki betonowego korpusu powstał w pełni funkcjonalny i ciekawie brzmiący instrument. 

 

[img:2]

 

Uwaga - jest jedno wielkie ALE. Nasz betonowy Stratocaster waży około 19 funtów (plus minus 9 kg), więc jeśli nie wcinasz stejków jak Robert Burneika i nie ćwiczysz bicków, nie ładuj się z tą gitarą na scenę. :) 

 

[img:3]

 
Gitary Elektryczne
Limitowana wersja '59 LP od Epiphone
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz