Kemper udostępnia drive'y w ramach OS 8.0

Kemper udostępnia drive'y w ramach OS 8.0

5 listopada 2020, 11:00
Producent: Kemper
Dystrybucja: Audiostacja

Właściciele Kemperów, będący jednocześnie fanami przesterowanego brzmienia mogą czuć się jak w niebie. W ramach najnowszej aktualizacji oprogramowania (OS 8.0) dostępny będzie cały nowy blok, zawierający najbardziej kultowe drive'y w historii. A jeśli wierzyć zapewnieniom producenta, to nie koniec przesterowanych nowości. 

 

 

W ramach aktualizacji oprogramowania produktów Kemper, OS 8.0 wprowadza całą nową sekcję drive'ów, zawierającą tak kultowe konstrukcje jak: Ibanez / Maxon TS808, TS9, Klon Centaur, Horizon Precision Drive, Boss OD-1, SD-1, Analogman King Of Tone, Timmy Overdrive oraz Marshall Bluesbreaker MK1. Wszystkie wyżej wymienione modele to istna klasyka dopałek i w znaczący sposób poszerzą i tak już kosmiczne opcje tonalne produktów niemieckiego potentata.

 

[img:1]

 

Sam producent zapewnia, że Profiler OS 8.0 w wersji Public Beta to nie koniec nowości i oprócz wyżej wymienionej sekcji Overdrive System w przyszłości pojawią się kolejne nowości, m.in. wzorowane na efektach typu OCD. Trzymamy za słowo!

 

[img:2]

 

Wzmacniacze Głowy gitarowe

Gdzie kupić?

Kemper

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Kemper rozwiń listę sklepów

Gitara

Relacja: Dealer Day 2023 - W gościnie u Audiostacji
Więcej wiadomości