Seria Jet od Arii rozwija skrzydła

Seria Jet od Arii rozwija skrzydła

12 listopada 2020, 10:00
Producent: Aria
Dystrybucja: Music Info

Proste, skuteczne, dobrze brzmiące i nie niszczące Twojego budżetu - takie w skrócie są instrumenty wchodzące w skład serii Jet od firma Aria. A wszystko to poparte doskonałym stosunkiem cena/jakość, z którego słynie japoński producent. 

 

 

[img:1]

 

W skład serii Jet wchodzą dwie gitary elektryczne (Jet-1 i Jet-2) oraz bas (Jet-B). Instrumenty te charakteryzują się niezwykle estetycznym designem, prostą i skuteczną konstrukcją oraz wszechstronnym brzmieniem. Wszystkie trzy modele zbudowane zostały w oparciu o korpus wykonany z topoli, klonowy gryf oraz palisandrową podstrunnicę. 

 

[img:2]

 

Jet-1 wyposażony został w elektronikę składającą się z dwóch przetworników typu humbucker OS-5 (Alnico-5) & CPH-1 (Classic Power Alnico-5), podczas gdy Jet-2 w duet AMP-90 (Alnico-5). Basówka posiada na pokładzie dwa single OJ-5 Single Coil x 2 (Alnico-5). Jet-1 oraz Jet-2 dostępne są w trzech wersach kolorystycznych: SVW (See-Through Vintage White), CA (Candy Apple Red), BK (Black), podczas gdy basowy Jet-B wyłącznie w kolorze See-Through Vintage White. 

 

[img:3]

 
Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Aria rozwiń listę sklepów

Gitara

Test gitar basowych Aria Pro II STB, JET-B i IGB
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz