Wyjątkowa, akustyczna piękność od Luna Guitars

Wyjątkowa, akustyczna piękność od Luna Guitars

16 listopada 2020, 11:00
Producent: Luna Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Instrumenty Luna Guitars nie przestają zadziwiać nieszablonowym wyglądem, pięknym brzmieniem i solidną specyfikacją. Nie inaczej jest z cudownie prezentującym się modelem Fauna Phoenix. 

 

 

Luna Guitars Fauna Phoenix jest instrumentem, wykorzystującym korpus typu grand concert cutaway, zbudowany ze świerkowej płyty wierzchniej oraz mahoniowych boczków oraz tyłu. Mahoniowy gryf (profil C) zwieńczony został podstrunnicą wykonaną z drewna pau ferro, na którą nabito 20 progów. 

 

[img:1]To co wyróżnia Fauna Phoenix to wykończenie. Motyw graficzny z płyty wierzchniej doskonale koresponduje z równie fenomenalnie prezentującą się rozetą. Całość dodatkowo podkreślają markery, symbolizujące cykl księżyca. Niewątpliwie szata graficzna tego instrumentu wyróżnia go na tle konkurencji. 

 

[img:2]

Gitary Akustyczne

Gdzie kupić?

Luna Guitars Luna Guitars www.lunaguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Luna Guitars rozwiń listę sklepów

Jacek Pióro nowym endorserem Orange Amplification
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz