Line 6 aktualizuje soft do serii Helix

Line 6 aktualizuje soft do serii Helix

26 listopada 2020, 10:00
Producent: Line6

Line 6 prezentuje aktualizację oprogramowania do serii Helix. Wersja 3.0 oprócz nowych wzmacniaczy, kolumn i efektów, dostarcza funkcję True Preset Spillover, która może dać im prowadzenie w wyścigu producentów gitarowych procesorów. 

 

 

Helix 3.0 to najnowsza aktualizacja oprogramowania, przygotowana przez firmę Line 6 dla urządzeń z wyżej wymienionej serii (Helix Floor, Helix Rack, Helix LT, Helix Native,  HX Stomp). Wzbogaca ona możliwości urządzeń o kilka nowych wzmacniaczy, m.in. US Princess (wzorowany na Fender Princeton Reverb), Das Benzin Mega (Diezel VH4 - kanał Mega), Das Benzin Lead (jak wyżej - kanał Lead). Dochodzą również nowe kolumny, wzorowane na modelu Fender Princeton Reverb (10 i 12 calowe głośniki Alnico). 

 

[img:2]

 

Kolejnym bonusem jest ogromna ilość nowych efektów (nawet nie będziemy wypisywać - odsyłamy na stronę producenta - lista jest dłuuuuuga !). Tym co wyróżnia ten update to pojawienie się rewolucyjnej funkcji True Preset Spillover, pozwalającej na bezprecedensowe, w 100% płynne przełączanie między presetami. Po pełną listę nowości zapraszamy na stronę producenta.

 

[img:3]

 
więcej: line6.com
Efekty Multiefekty gitarowe

Gitara

Gibson i Adam Jones pracują nad sygnowaną Flying V
Więcej wiadomości