Novox NC-1 GAME - Mikrofon dla graczy

Novox NC-1 GAME - Mikrofon dla graczy

22 grudnia 2020, 12:00
Producent: Novox
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

NC-1-GAME BOX to najnowsza edycja znanego mikrofonu NC-1 w wyjątkowym zestawie przeznaczonym dla graczy.

Do tej pory mogliście wyposażyć swojego NC-1 GAME w poszczególne akcesoria osobno. Teraz wszystko czego potrzebujecie znajduje się w jednym opakowaniu. Kompletny zestaw do komfortowej pracy, nauki zdalnej, podcastów, streamów i gamingu.

 
[img:4]

 

W skład zestawu NC-1 GAME BOX wchodzą:

 
  • Mikrofon pojemnościowy NC-1 GAME
  • Ramię (uchwyt) z wbudowanym przewodem USB
  • Koszyk
  • Popfiltr

 

Mikrofon jest podłączany bezpośrednio do komputera przez USB i doskonale nadaje się do komunikacji w grach online czy nagrywania dźwięku. Nie wymaga żadnej dodatkowej konfiguracji - wystarczy podłączyć urządzenie do komputera czy konsoli i cieszyć się grą. Mikrofon bezproblemowo współpracuje z każdym programem do nagrywania audio w systemach Mac oraz Windows.

 [img:3]

 

Novox NC-1 GAME ma gwarantować bardzo wysoką jakość dźwięku i doskonałą czytelność głosu. Odpowiedzialne za to jest szerokie pasmo przenoszenia w zakresie od 30 Hz do 18 kHz oraz wysokiej klasy przetwornik przetwornik A/D 16 bit 48 kHz. Novox NC-1 GAME to bardzo niski poziom szumów własnych, a także wysoka dynamika. Kardioidalna charakterystyka tłumi dźwięki dochodzące z boku mikrofonu i sprawia, że mikrofon nie rejestruje zakłóceń.

 

[img:1]

 

Mikrofon wykonany jest na bazie sprawdzonej solidnej metalowej konstrukcji, która chroni wrażliwą i delikatną elektronikę rejestrującą dźwięk. Zapewnia to wieloletnią bezproblemową pracę urządzenia.

NC-1 GAME to także design przygotowany z myślą o graczach. Mikrofon został wyposażony w diodę świecącą w kolorze zielonym oraz delikatne zielone podświetlenie membrany sygnalizujące gotowość do pracy. Dzięki temu wzrok się nie męczy podczas długich rozgrywek, a przy tym wygląda świetnie.

Mikrofon objęty jest 3 letnią gwarancją. Pełną specyfikację techniczną znajdziecie na screenie poniżej:

 

[img:2]

 
więcej: novox.pl
Mikrofony Pojemnościowe

Gdzie kupić?

Novox Novox www.novox.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Novox rozwiń listę sklepów

KLANG:vokal - Procesor do immersyjnych miksów monitorowych
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz