Gene Simmons z Kiss łączy siły z Gibsonem

Gene Simmons z Kiss łączy siły z Gibsonem

13 stycznia 2021, 10:00
Producent: Gibson
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Gibson i Gene Simmons łączą siły przy nowym projekcie. Seria gitar i basów G2 dostępna będzie pod różnymi markami giganta (Gibson, Epiphone, Kramer) i z pewnością ucieszy fanów rocka spod znaku pomalowanej twarzy. 

 [img:1]

 

Gene Simmons łączy siły z Gibsonem. Efektem tej współpracy ma być seria gitar oraz basów znanych jako G², a modele te będą dostępne zarówno pod marką Gibson, Epiphone jak i Kramer. Samego Simmonsa mogliśmy już podziwiać z modelem G² Thunderbird Bass, który dostępny będzie w hebanowym wykończeniu z czerwonymi lub srebrnymi detalami. 

 

[img:2]

[img:3]

 

Krążą plotki, że następnym w kolejce klasykiem będzie kultowe Flying V, które również doczeka się "usimmonsowionej" wersji basowej jak i gitarowej. Sama współpraca wyszła jednocześnie od Gene'a, jak i Cesara Gueikiana (Gibson), którzy ponoć "nadają na tych samych falach" i pracują nad wieloma projektami, które powinny ucieszyć zarówno fanów Simmonsa, jak i jego legendarnej formacji. 

 

[img:4]

 

Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

DV Mark i Markbass zapraszają na streamy The Mark World Show
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz