K2700 - Potężna stacja robocza od Kurzweila

K2700 - Potężna stacja robocza od Kurzweila

26 stycznia 2021, 11:00
Producent: Kurzweil
Dystrybucja: Music Info

Kurzweil zaprezentował najnowszą stację roboczą K2700, kontynuującą długą tradycję potężnych instrumentów z rodziny K2.

 [img:1]

 

K2700 to ten typ sprzętu, w przypadku którego każdy aspekt robi wrażenie. Mamy tu 256 głosów V.A.S.T., 4.5 GB próbek dźwiękowych, 3.5 GB pamięci użytkownika, wirtualną syntezę analogową i FM, Organy ToneReal KB3 i całą masę potężnych efektów. W porównaniu do poprzednika nie ma tu wielu zmian, jednak wszystkiego jest więcej - wszystko jest szybsze, ciekawsze i po prostu lepsze!

 

 

Na pokładzie znajdziemy 88-klawiszową, w pełni ważoną klawiaturę z funkcją aftertouch, 16 stref klawiatury, 16-ścieżkowy sekwencer, modulacyjny sekwencer krokowy, generatory riffów i arpeggiatory. K2700 posiada też kontroler wstęgowy, 16 wyzwalaczy padów oraz kilka pokręteł i suwaków. Są tu również wyjścia zbalansowane oraz cztery wejścia dla pedałów ekspresji i sustain.

Inne funkcje K2700 obejmują USB MIDI i audio I/O, a także tryb USB Host, który umożliwia podłączenie dodatkowych kontrolerów USB. Obecnie trwają prace nad edytorami oprogramowania dla systemów MacOS i Windows.

Cena Kurzweila K2700 nie jest jeszcze znana.

 

[img:2]

Syntezatory

Gdzie kupić?

Kurzweil Kurzweil www.kurzweil.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Kurzweil rozwiń listę sklepów

Studio

Ableton Live 11 teraz w zestawie z Novation Launchkey MINI MK3
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz