Washburn Sonamaster - styl na każdą kieszeń!

Washburn Sonamaster - styl na każdą kieszeń!

3 marca 2021, 07:00
Producent: Washburn
Dystrybucja: Music Info

Rynek gitar dla początkujących muzyków jest niezwykle nasycony. Jak więc wyróżnić się w tym tłumie? Klasą, stylem oraz niezwykle kusząca ceną. I taka właśnie jest seria Sonamaster od Washburn.

Washburn Sonamaster to seria gitar tzw. entry level, czyli instrumentów przeznaczonych dla nowych adeptów sztuki gitarowej. Jednak niech to określenie Was nie zraża - jest to na prawdę solidny instrument, w dodatku aż ociekający klasyczną, rockową stylistyką. 

 

[img:5]

[img:2]

 

Z lutniczego punktu widzenia mamy tutaj do czynienia z korpusem wykonanym z topoli, klonowym gryfem oraz podstrunnicą wykonaną z tzw.alternative engineered wood czyli drewna z odnawialnych zasobów. Kształt korpusu to znany i lubiany strat, czyli klasyka gatunku. Smaczku dodaje tu odwrócona główka, która nadaje całości pazura, znanego m.in. z gitar Washburn, sygnowanych przez samego Nuno Bettencourta z Extreme.

 

[img:7]

 

Elektronika zachęca wszechstronnością - układ HSS pozwala na pobawienie się większą ilością przesteru (dzięki obecności humbuckera) przy zachowaniu charakterystycznych dla strata brzmień dwóch przetworników typu single coil. Za stabilność intonacji odpowiadają klucze Chrome Diecast oraz ruchomy mostek Fulcrum Trem

 

[img:6]

 

Ta niezwykle stylowa konstrukcja dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, czerwonej, białej oraz podpalanej, a niewątpliwym atutem tych instrumentów jest rewelacyjnie niska cena, która według zapewnień dystrybutora, ma nie przekroczyć 800 zł. 

 

[img:4]

 
Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

Washburn Washburn www.washburn.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Washburn rozwiń listę sklepów

Gitara

Gitara Kirka Hammetta z klipu "One" na aukcji!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz